Олександр Колос: Перехід з Альтаїра в ЛНЗ – це крок уперед

Дата: 
четверг, августа 16, 2018 - 21:30

Новачок ЛНЗ-Лебедина Олександр Колос дав перше невеличке інтерв‘ю, у якому розповів про свій перехід з Альтаїра.

 

– Олександре, як у тебе виник варіант з переходом в ЛНЗ?

– Минулого вівторка мені зателефонували і запропонували грати в Лебедині. Я думав до вечора четверга і дав згоду на перехід. Вирішив перейти з чемпіонату області, з команди Альтаір (Драбів), на більш вищий рівень. Зробити це було впринципі не важко, але у мене були деякі фінансові питання з керівництвом Альтаїра. Це вже вдруге – спершу це було під час мого переходу в Черкаський Дніпро, а тепер в ЛНЗ.

– Минуло без конфлікту?

– Так, вирішили всі питання. Дякую президенту ЛНЗ Андрію Полтавцю і головному тренеру Василю Гречаному, які займалися цими справами. Я думаю в керівництва Альтаїра залишилася на мене якась образа, але пройде час і все стане на місця.

– Як тобі в новій команді? Уже з усіма познайомився?

– ЛНЗ мені завжди подобався своєю грою на полі, самовіддачею і контролем м‘яча. Команда не просто б‘є вперед, куди очі бачать, а грає низом через короткий пас. Найголовніше, тут ніхто нікому не «пхає», а навпаки підтримують один одного. Багатьох футболістів я знав і раніше, ми разом грали, а з іншими познайомився. Колектив хороший, дружній.

– Як вважаєш, перехід з Альтаїра в ЛНЗ – це крок уперед для тебе?

– Так, звісно. Хочу спробувати свої сили в Аматорському чемпіонаті та Кубку України. На область я завжди встигну повернутися.

– Готовий до серйозної конкуренції в центрі поля?

– Так, готовий. Я думаю кожен футболіст має бути готовим до конкуренції в новій команді. І це добре, що вона є, бо так я зможу тільки прогресувати. Тут досвідчені футболісти в центрі поля: Жека Гуд, Віталя Грицай, Слава Ткаченко, Рома Коломієць.

Джерело: ФК "ЛНЗ-Лебедин"