Олег Допілка — найкращий у ФК "Минай" у жовтні

Дата: 
среда, ноября 8, 2017 - 14:45

Участь у голосування за звання найкращого гравця місяця взяли захисники Василь Беца та Олег Допілка, півзахисники Ігор Вагін, Євген Мирончук, Василь Пиняшко, а також нападник Роберт Гегедош.

Нагадаємо, у жовтні «минайці» мали неабияк насичений графік поєдинків. У чемпіонаті області команда з Ужгородщини грала із ФК «Середнє», ФК «Вільхівці» та ФК «Севлюш», а у аматорському чемпіонаті України протистояла ФК «Малинськ», ФК «Хмельницький», ФК «Нива» та ФК «Калуш».

У підсумку, лідером опитування став Олег Допілка, який набрав 66 голосів. На другій позиції опинився Василь Беца із результатом у 41 бал.

 

 

Загалом у голосуванні взяли 132 респонденти.

 

 

Думка головного тренера

Наставник команди Микола Гібалюк вважає, що найкращим гравцем у жовтні був півзахисник Ігор Вагін, який виконав чималий обсяг роботи у центрі поля, стабільно виступаючи у кожному матчі.

 

Думка журналістів

Олександр Бодня

«Команда з Ужгородщини провела жовтень на хорошому рівні. Рідко пропускали і, водночас, часто відзначалися у воротах суперника. Навіть у тих матчах жовтня, де їм не вдавалося здобути максимальний підсумковий результат, центр поля контролювали саме футболісти «Минаю». В одному з інтерв`ю, Микола Гібалюк зазначив, що кращим гравцем матчу «Минай» — «Севлюш» (у розіграші чемпіонату області) він вважає Ігоря Вагіна. Гравцю, якому доводиться виконувати чимало чорнової роботи. Тому, за підсумками місяця варто віддати належне саме цьому півзахиснику».

Денис Фазекаш

«На мою думку, найкращий гравець у жовтні це Василь Пиняшко. Цей гравець зіграв ключову роль у матчі із «Севлюшем», а це був вирішальний поєдинок у внутрішній першості. А також і з «Нивою». Перемога у цьому матчі теж багато важила з точки зору боротьби у турнірній таблиці. Василь зумів набрати чудову форму восени і приінс чимало користі команді».

Тарас Галушка

«Василь Пиняшко та Роберт Гегедош забили ряд важливих голів протягом останнього місяця і обох можна назвати кращими гравцями за цей період. Лише у матчі з «Калушем» ця зв’язка не змогла відзначитися, в інших матчах вони неодмінно приносили команді три очки».

Минай