Обмін досвідом по-волинськи

Дата: 
суббота, января 20, 2018 - 11:45

Завдяки плідній співпраці Асоціації футзалу Волині (АМФВ) і Асоціації футзалу Рівненської області (АФРО) в цьому році заплановано здійснити декілька спільних проектів. Одним із них має стати обмін арбітрами на аматорських змаганнях.

Перший обмін має відбутися у неділю, 21 січня. Рівненщину представлятимуть Павло Кравцов, Віктор Самков і Наталія Мамчур, яким волею календаря випало обслуговувати матчі Другої і Четвертої ліг чемпіонату Волині. У зворотному напрямку, себто у Рівне, відправиться група волинських арбітрів в особі Назарія Баса, Ярослава Кузьмича, Олександра Леончука і Назара Лисиця, які будуть обслуговувати матчі сьомого туру 1 ліги аматорської футзальної ліги Рівненщини. Можемо помилятися, але, здається, подібний обмін вперше відбувається на рівні аматорського футзалу країни. Хочеться відзначити ініціативу обох Асоціацій в плані налагодження активної співпраці.

Чекатимемо перших результатів проекту і щиро сподіваємося, що цей позитивний досвід візьмуть до уваги і в інший регіонах.

Джерело: офіційний сайт АФЛУ