Новим директором КП ФК "Полісся" може стати Володимир Загурський

Дата: 
четверг, июня 21, 2018 - 15:30

Незабаром КП ФК "Полісся" може змінити керівника. 26 червня у Віталія Лясковського завершується дія контракту, який було підписано на рік. За інформацією "Спортивного Житомира", новим директором КП може стати Володимир Загурський, який вже працював у ФК "Полісся" у 2002 році. 

В ексклюзивному коментарі "Спортивному" Володимир Загурський підтвердив, що дійсно спілкувався з цього приводу із міським головою Сергієм Сухомлином і начальником управління у справах сім'ї, молоді та спорту Іриною Ковальчук. Він підтвердив, що у разі необхідності готовий працювати і виконувати ті задачі, які ставились перед клубом по виходу в І лігу:

- Поки що не можу сказати щось конкретне. Поки у людини є діючий контракт. Але, дійсно, я мав розмову з Сергієм Івановичем, спілкувався з Іриною Ковальчук. Є розуміння задач і, якщо буде така пропозиція, готовий працювати, - сказав Загурський.

Цікаво, що Володимир Загурський вже працював у ФК "Полісся" часів Заї Зедовича.

- В мене перший запис у трудовій книжці  у 2002 році - ФК Полісся. Працював тоді у прес-службі. 

Нагадаймо, що з літа 2017 року директором КП ФК "Полісся" є Віталій Лясковський, який змінив на цій посаді Руслана Павлюка.

Довідково

Володимир Францович Загурський народився 25 червня 1981 року. Закінчив Житомирський державний технологічний університет. 
Працював у банківських установах та в органах державної влади.

Джерело: Спортивний Житомир