Нива-В міняє емблему, а Полісся - тренера. Що робили клуби Групи А другої ліги в новорічний розгуляй

Дата: 
среда, января 10, 2018 - 17:45

Поки що команди ІІ ліги України з футболу в переважній більшості знаходяться у відпустці. Але вже скоро більшість з них мають розпочати підготовку до весняної частини чемпіонату.

Агробізнес
Поки що у відпустці перебуває колектив Андрія Донця. На початок березня у Агробізнесу заплановані збори в Туреччині, можлива також поїздка команди і в Іспанію.

Прикарпаття
Івано-франківська команда приступить до роботи 22 січня. Як і рік тому, Прикарпатті планує провести збори в Яремче, а в лютому в Івано-Франківську відбудеться футбольний турнір «Прикарпатська зима».

Нива 
Тернопільський колектив вийде з відпустки 1 лютого. Місяць Нива буде готуватися вдома, після чого команда вирушить на збори в Синьків, де є поле зі штучним покриттям.

Нива-В 
Вінницький клуб визначився з новою емблемою, а також анонсував вихід команди з відпустки, який запланований на кінець січня.

Буковина 
Колектив Віктора Мглинця зібрався в грудні, провівши цикл тренувальних занять. Після цього Буковина отримала відпустку на період новорічних свят.

Полісся 
Житомирський клуб отримав нового головного тренера, яким став Олександр Призетко. Крім того, Полісся отримав власний автобус. Вихід команди з відпустки запланований на 22 січня.

Поділля 
Плани хмельницької команди на січень не змінилися: новорічні свята позаду, і вже дуже скоро Поділля приступить до тренувань.

Джерело: sportarena