NEYMAR JR’S FIVE. Визначено студентських фіналістів, попереду загальні відбіркові турніри

Дата: 
среда, апреля 11, 2018 - 22:00

Міжнародний авторський турнір з міні-футболу світової легенди Неймара продовжує збирати справжніх шанувальників футболу. Україна в числі 60 країн, в яких Red Bull проводить відбіркові турніри цього енергійного та цікавого змагання, де кожен гравець на вагу золота, а кожен удар може стати вирішальним. 

 

Українські відбіркові турніри Neymar Jr’s Five стартували 4 березня зі студентських турнірів, в яких протягом березня було визначено 5 команд фіналістів – студентів-переможців Львова, Харкова, Одеси, Дніпра та Києва. Ці команди продовжать свою боротьбу 16 червня на Національному фіналі у Києві. 

А для всіх інших шанувальників м’яча та воріт з 14 квітня стартують ЗАГАЛЬНІ відбіркові турніри - для всіх бажаючих і на відкритому полі.

Neymar Jr’s Five прийматимуть Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Вінниця та Київ (детальний перелік та дати всіх турнірів дивіться на сайті чемпіонату https://www.neymarjrsfive.com/uk/UA/tournaments).

Дві кращі команди кожного відбіркового турніру продовжать свій шлях в Національному Фіналі у Києві, переможець якого забезпечить собі квиток до Бразилії, де 21 липня боротиметься за звання Чемпіона Світу. 

Правила залишаються без змін. Змагатись у чемпіонаті можуть усі бажаючі від аматорів до професіоналів, хлопці та дівчата, віком від 18 до 25 років (у команді також допускаються два гравці, старші 25 років). Формат той же — 10-хвилинний інтенсивний матч 5 на 5, ніяких воротарів, і втрата гравця щоразу, коли суперник забиває гол.

Щоб дізнатися про українські відбіркові турніри та правила Neymar Jr’s Five, відвідайте веб-сайт www.neymarjrsfive.com та зареєструйте свою команду.

Чемпіонат проходить за підтримки Асоціації Футзалу України та Асоціація футзалу Львівщини.

Партнери: Panasonic

Медіа-партнери: Football.ua, Bigmir, Футбол24, Обозреватель, К1, Мега

#neymarjrsfive

Про Neymar Jr's Five

Neymar Jr’s Five — це авторський турнір з міні-футболу світової легенди Неймара, в якому гравці віком від 18 до 25 років з усіх куточків світу разом віддаються спільній пристрасті: футболу. Це динамічне, технічне і цікаве змагання. Понад 60 країн із 6 континентів проведуть відбіркові турніри, де гравці змагатимуться зі спільною мрією -  пройти шлях від локального відбору до національного фіналу, та здобути квиток на Світовий фінал, який вже втретє проходитиме на стадіоні Instituto Projeto Neymar Jr у Прая-Гранді, Бразилія.

Про Instituto Projeto Neymar Jr

Instituto Projeto Neymar Jr - приватна, некомерційна організація соціального напрямку, створена гравцем та його сім'ю. Розташована в Jardim Glória, у Прая-Гранді, де Неймар провів значну частину свого дитинства. Інститут площею 8,400 кв.м. є освітнім та спортивним комплексом, який призначений для 2470 дітей з малозабезпечених сімей віком від 7 до 14 років та їх сімей.

Джерело