Мирослав Бабяк: «Рочин» – один з лідерів чемпіонату, тому перемога для нас надважлива»

Дата: 
пятница, августа 10, 2018 - 19:45

У рамках підготовки до другого кола вищої ліги області та старту всеукраїнських змагань, підопічні Мирослава Бабяка тренувались у посиленому режимі. Та й зіграли два контрольні поєдинки: з «Мункачем» (6:0) та лідером чемпіонату «Севлюшем» (3:3). В обох матчах головний тренер ужгородців дав змогу зіграти кожному з футболістів. «Для мене рахунок не мав абсолютно ніякого значення. Насамперед тому, що хлопці були під великим фізичним навантаженням. Вони просто не встигли реабілітуватись. Та й потрібно було подивитись кожного, особливо у матчі із лідером», – зауважив Мирослав Бабяк.

Справді, усі футболісти з лави запасних вийшли на заміну. «У першу чергу я хотів подивитися на фізичну й психологічну готовність молодих гравців до матчів із сильним суперником. Так, не всі зіграли ідеально. Ми пропустили голи через дитячі помилки. Проте акцентувати на комусь конкретно не буду. Хочу сказати, що задоволений у загальному виступом команди. Й особливо грою Вадима Ференцика. Він та й, зрештою, ще два хлопці 2001 року народження: В’ячеслав Пінковський та Вадим Яковлєв зарекомендували себе з хорошого боку. Тому будемо й надалі з ними працювати», – продовжує головний тренер ФК «Ужгород».

Перший офіційний матч у рамках чемпіонату України з-поміж аматорів ужгородці проведуть 12 серпня о 18:00 на «Автомобілісті». Підопічні Бабяка силами поміряються з ФК «Рочин» (с. Соснівка, Львівська область). «Рочин» – один з лідерів чемпіонату, тому перемога для нас надважлива. Я сказав гравцям, що нас не цікавить жоден результат, окрім перемоги. І тоді команда буде на емоційному підйомі. Проте я не буду приховувати – виграти в «Рочина» надскладно, але ми зробимо усе для цього. Безперечно, якщо глядачі прийдуть на стадіон і підтримають нас. Це один з головних критеріїв успіху. Футболісти в свою чергу зроблять усе, аби уболівальник пішов зі стадіону задоволеним»», – каже Мирослав Бабяк.

Джерело