«Минай» не залишив шансів «Боржаві»

Дата:
четверг, сентября 28, 2017 - 10:45

У перенесеному матчі 13-го туру чемпіонату області ФК «Минай» на власному стадіоні у однойменному селі вчинив черговий розгром над суперником. Цього разу постраждав відвертий аутсайдер турнірної таблиці — ФК «Боржава».

Уже на стартових хвилинах стало зрозуміло: вболівальники сьогодні стануть свідками гольової зливи. Відкрив рахунок у матчі Сергій Машталір, який вдало завершив атаку своєї команди вже на першій хвилині матчу! Гості не встигли оговтатись від такого швидкого голу, як довелось ще раз виймати м'яча з сітки власних воріт. Зі стандарту у воротарах суперника розписався знаний майстер виконання штрафних — Владислав Микуляк.

Згодом дубль у матчі оформив Роберт Гегедош, який став автором голів на 15 та 17 хв. відповідно. Ще через дві хвилини зумів збільшити гандикап своєї команди Степан Федак. А на 23 хв. знову Сергій Машталір відзначився точним ударом.

Перша половина зустрічі завершилась повним домінуванням команди з Минаю, про що свідчив і результат 6:0.

У другому таймі наставник команди Микола Гібалюк прогнозовано здійснив ротацію складу, випустивши у бій свіжих футболістів. Вони тривалий час не могли продовжити погром суперника, однак згодом, все ж, довершили справу до кінця. На 72 хв. Едуард Дзьоба, вийшовши на побачення з кіпером, зумів точно пробити — 7:0. Ще через шість хвилин хет-трик у матчі оформив Сергій Машталір. А на 80 хв. підсумковий результат поєдинку встановив Іван Ковач.

9:0 — «минайці» повертаються на першу сходинку турнірної таблиці.

«Минай» — «Боржава» (Довге) 9:0

Голи: Сергій Машталір 1, 23, 78, Владислав Микуляк 5, Роберт Гегедош 15, 17, Степан Федак 19, Едуард Дзьоба 72, Іван Ковач 80