Меморіал Олега Макарова 2018. Розклад та склад учасників

Дата: 
понедельник, января 15, 2018 - 14:30

XXIII Меморіал Олега Макарова. 16 – 28 січня 2018 року

Група «А»: Колос (Ковалівка), Десна(Чернігів), Сталь (Кам’янське), Металург (Запоріжжя), Студентська збірна України.

Перший тур. 16 січня, вівторок

Студенти – Металург. Конча-Заспа. 13:00. Поле №3

Десна – Сталь. Конча-Заспа. 13:00. Манеж

Другий тур. 17 січня, середа

Сталь – Колос. Конча-Заспа. 14:00

Металург – Десна. Конча-Заспа. 14:00

Третій тур. 19 січня, п’ятниця

Колос – Металург. Конча-Заспа.

Десна – Студенти. Конча-Заспа.

Четвертий тур. 20 січня, субота

Металург – Сталь. Конча-Заспа.

Студенти – Колос. Конча-Заспа.

П’ятий тур. 22 січня, понеділок

Колос – Десна. Конча-Заспа.

Сталь – Студенти. Конча-Заспа.

Група «Б»: Всеукраїнська асоціація футболістів-професіоналів, Межигір’я (Нові Петрівці), Єдність (Плиски), Барса(Суми), Локомотив(Київ).

Перший тур. 16 січня, вівторок

Єдність – Межигір’я. Лютіж. 12:00

Локомотив – Барса. Київ (стадіон «Локомотив»). 14:00

Другий тур. 17 січня, середа

Межигір’я – ВАФП. Лютіж. 11:00

Барса – Єдність. Петропавлівська Борщагівка. 14:00

Третій тур. 19 січня, п’ятниця

Єдність – Локомотив. Київ (стадіон «Локомотив»). 12:00  

ВАФП – Барса. Конча-Заспа.

Четвертий тур. 20 січня, субота

Локомотив – ВАФП. Київ (стадіон «Локомотив»). 12:00

Барса – Межигір’я. Лютіж. 14:00

П’ятий тур. 22 січня, понеділок

ВАФП – Єдність. Конча-Заспа.

Межигір’я – Локомотив. Київ (стадіон «Локомотив»). 12:00

Група «В»: Авангард(Бзів), Олімпік(Кропивницький), Спартак(Київ), Агродім(Бахмач), КДЮСШ-15(Київ).

Перший тур. 16 січня, вівторок

Спартак – Олімпік. Київ (стадіон КДЮСШ-15). 11:00

Агродім – КДЮСШ-15. Київ (стадіон КДЮСШ-15). 13:00

Другий тур. 17 січня, середа

Авангард – Спартак. Київ (стадіон КДЮСШ-15). 11:00

Олімпік – Агродім. Київ (стадіон КДЮСШ-15). 13:00 

Третій тур. 19 січня, п’ятниця

Олімпік – Авангард. Київ (стадіон КДЮСШ-15). 11:00

КДЮСШ-15 – Спартак. Київ (стадіон КДЮСШ-15). 13:00

Четвертий тур. 20 січня, субота

Спартак – Агродім. Київ (стадіон КДЮСШ-15). 11:00

Авангард – КДЮСШ-15. Київ (стадіон КДЮСШ-15). 13:00

П’ятий тур. 22 січня, понеділок

Агродім – Авангард. Київ (стадіон КДЮСШ-15). 11:00

КДЮСШ-15 – Олімпік. Київ (стадіон КДЮСШ-15). 13:00

Група «Г»: Колос-U19 (Ковалівка), Рубікон(Вишневе, Київ), ФК Музичі, Любомир (Ставище), Факел(Гостомель).

Перший тур. 16 січня, вівторок

Факел – Рубікон. Вишневе. 11:00

ФК Музичі – Колос-U19. Вишневе. 14:00

Другий тур. 17 січня, середа

Рубікон – ФК Музичі. Вишневе. 11:00

Колос-U19 – Любомир. Вишневе. 14:00

Третій тур. 19 січня, п’ятниця

Любомир – ФК Музичі. Вишневе. 11:00

Колос-U19 – Факел. Вишневе. 14:00 

Четвертий тур. 20 січня, субота

ФК Музичі – Факел. Вишневе. 11:00

Любомир – Рубікон. Вишневе. 14:00

П’ятий тур. 22 січня, понеділок

Факел – Любомир. Вишневе. 11:00

Колос-U19 – Рубікон. Вишневе. 14:00

Чвертьфінал. 24 січня, середа

1А-2Г

1Б-2В

1В-2Б

1Г-2А

Півфінал. 26 січня, п’ятниця

1А/2Г-1В/2Б

1Б/2В-1Г/2А

Фінал. 28 січня, неділя

Аматорский спорт Украины