Меморіал Макарова. МФК Житомир рятується на останніх секундах!

Дата:
среда, января 18, 2017 - 19:15

У середу 18 січня МКФ «Житомир» у другому поєдинку групового етапу меморіалу Макарова зустрівся із фаворитом групи Б ФК Музиче. Нашим суперником став один із лідерів футбольної Київщини, команда, яка вже багато років грає у чемпіонаті Києво-Святошинського району. В команді - чимало досвідчених футболістів, які мають досвід професійної ліги.

Гра розпочалася з позиційної боротьби в центрі поля, наші суперники поступово перехоплювали ініціативу, але до небезпечних моментів не доходило. На 23 хвилині захист житомирян фолить у своєму штрафному майданчику. Арбітр призначає пенальті, яке ФК Музичe успішно реалізовує. На 39 хвилині наші суперники після помилки захисту подвоюють рахунок.

Після невдалого першого тайму житомиряни змогли зібратися і зрівняти рахунок. Спочатку Яцковець відіграє один м’яч, а на останній доданій арбітром хвилині Роман Гусак рятує команду від поразки.

Таким чином, програючи по ходу матчу досвідченішому супернику 0:2 житомиряни проявили характер, волю до перемоги зрівняли рахунок і отримали одне очко у турнірній таблиці. За підсумками двох зіграних ігор в активі МФК «Житомир» 4 очки і очолюють турнірну таблицю групи Б.

Наступна гра МФК «Житомир» на меморіалі Макарова в п’ятницю 20 січня.