Меморіал Макарова. "Любомир" здолав "Факел"

Дата:
понедельник, января 22, 2018 - 18:15

Триває всеукраїнський традиційний зимовий турнір пам’яті легендарного воротаря, заслуженого майстра спорту і заслуженого тренера України Олега Олександровича Макарова. Сьогодні, 22 січня, на місцевому стадіоні у містечку Вишневе відбувся матч "Факел" (Гостомель) - "Любомир" (Ставище).

Ще з перших хвилин поєдинку гравці "Любомира" повели в рахунку. Пройшла атака лівим флангом, що увінчалася націленою подачею на дальню штангу і точним ударом – 1:0.

"Любомир" мав чудову нагоду подвоїти рахунок. У ворота "Факела" був призначений 11-метровий удар, але блискучу реакцію у воротах продемонстрував голкіпер гостомельчан Бурдейний, відбивши м'яч.

"Любомир" тривалий час не пускав суперника до своїх воріт. Проте, на небезпечний удар Омельянова, який пробив із 13 метрів, воротар команди з Ставища впорався на відмінно.

На екваторі поєдинку "Факел" втратив стовідсотковий момент. Атака, у якій брали участь Омельянов і Никитюк, завершилася неточним ударом нападника метрів з п'яти – м'яч ковзнув по поперечині!

У другій 45-ти хвилинці небезпечних моментів біля воріт обидвох команд не бракувало.

Проте на допомогу воротарям "Факелу" та "Любомира" прийшли стійки. До завершення поєдинку глядачі забитих голів так і не побачили.

У підсумку, все завершилося мінімальною перемогою ставницького "Любомира" - 1:0.