Меморіал Макарова. "Колос U-19" поступився гостомельському "Факелу"

Дата:
пятница, января 19, 2018 - 21:15
"Колос U-19" зазнав прикрої поразки від гостомельського "Факела", пропустивши вирішальний гол на останніх хвилинах зустрічі.

Меморіал Макарова. Група "Г". Третій тур
"Колос U-19" — "Факел" (Гостомель) — 2:3 (1:1)

Першу половину зустрічі, незважаючи на нічийний результат, краще провели ковалівці. Вже на другій хвилині вони повели в рахунку — відзначився Федоров. Подвоїти свою перевагу підопічні Андрія Костенка могли в середині тайму, але не реалізували два виходи віч-на-віч з воротарем гостомельців... Як наслідок, на перерву команди пішли за рахунку 1:1.

Другий тайм ковалівці також розпочали з забитого голу. Цього разу відзначився Чорноштан — 2:1. Проте, футболісти "Факела" дуже швидко відігралися, провівши гол зі стандарту. А на останніх хвилинах зустрічі гостомельці відзначилися втретє. Кінцевий рахунок — 2:3 на користь "Факела.

Джерело: сайт ФК "Колос"