Меморіал Макарова. "Колос" розтрощив "Металург"

Дата: 
пятница, января 19, 2018 - 19:00
В третьому турі Меморіалу Макарова ковалівці декласували запорожців, забивши до їх воріт по три голи в кожному з таймів.

Меморіал Макарова. Третій ігровий день

"Колос" — "Металург" (Запоріжжя) — 6:0 (3:0)
19 січня. Конча-Заспа. Манеж НТБ "Динамо". 50 глядачів.
Арбітр: Бойко (Київська область).
"Колос": перший тайм — Яшков, Сахневич, Гавриш, Масалов, Клименчук, Поздеєв, Задоя, Морозко, Ільїн, Ден. Костишин, Бондаренко; другий тайм — Волинець, Зозуля, Охрончук, Семенко, Музичук, Мілько, Леонов, Нехтій, Зуєвич, Рябов, Лисенко.
Голи: Морозко (23), Бондаренко (25), Задоя (32), Нехтій (66, 85), Лисенко (80).П

Попередження: Нехтій.

 

"Колос" у цьому протистоянні куражився як міг, створивши більше п'ятнадцяти загрозливих ситуацій біля воріт бідолашного суперника. До середини першого тайму чудові моменти відзначитися були в Бондаренка. Небезпечно з далекої відстані бив Клименчук. А лік голам започаткував Євген Морозко. Лівий напівоборонець "Колоса" змусив помилитися захисника "Металурга", який забарився із вибиванням м'яча, і з гострого кута відправив "смугастого" до сітки воріт Іллі Тєлєнкова — 1:0. За дві хвилини молодий кіпер запорожців капітулював вдруге. Та цього разу він не встояв перед неймовірним за красою пострілом Олександра Бондаренка, після якого м'яч залетів у дальну дев'ятку. Зазначимо, що автора цього голу на удару позицію вивів Денис Костишин, син головного тренера ковалівців. Він же взяв безпосередню участь й в третьому м'ячі "Колоса" в першому таймі. Цього разу з його передачі відзначився Євгеній Задоя — 3:0.

...На десятій хвилині другої половини гри чудову можливість повести лік своїм голам в меморіальному турнірі отримав В'ячеслав Рябов, але відчайдушну гру на останньому рубежі продемонстрував головний тренер "Металурга" Андрій Богатченко, який вийшов на поле в другому таймі, парирувавши сильний удар ковалівця з близької відстані. А "розмочив" наставника запорожців Владислав Нехтій на 66-й хвилини гри, який обернув у гол прострільну передачу партнера. Цікаво, що наприкінці зустрічі Нехтій сам виступив асистентом, допомігши відзначитися Володимиру Лисенку. Добив "Металург" все той же Нехтій, вдруге "розписавшись" у воротах Богатченка на 85-й хвилині матчу. 6:0.

Завтра в Кончі-Заспі ковалівці зустрінуться зі студентською збірною України. Цей матч розпочнеться об 11:00.

Джерело: сайт ФК "Колос"