Меморіал Макарова. «Колос» розгромив запорізький «Металург»

Дата:
среда, января 18, 2017 - 21:45

У рамках другого туру Меморіалу Олега Макарова ковалівський «Колос» завдав нищівної поразки представнику другої ліги запорізькому «Металургу» з рахунком 7:0.

Деякі зміни у стартовому складі виконав тренерський штаб ковалівців, проте вони були не дуже відчутними. Вже у дебюті протистояння підопічні Руслана Костишина повели у рахунку: Морозко з лівого флангу виконав навіс у карний майданчик на вільного Лисицького, і Віталій свою нагоду не змарнував, головою переправивши м’яч у сітку воріт – 0:1. Супернику ж нічого протиставити не вдавалось. За п’ять хвилин до кінця основного часу першого тайму оборонець ковалівців Віталій Лисицький оформив хет-рик. Спершу Віталій відгукнувся на подачу з кутового у виконанні Олександра Поздєєва, вдало переправивши «круглого» у ворота запоріжців – 0:2. А вже за кілька хвилин Лисицький після подачі зі штрафного головою забив третій м'яч у ворота суперника – 0:3.

У другому таймі вийшов повністю оновлений склад, який продемонстрував не гірші результати. На 52-ій хвилині форвард «Колоса» Микола Ковталюк переграв голкіпера після виходу віч-на-віч – 0:4. За десять хвилин затяжну атаку ковалівців влучним ударом з метрів одинадцяти завершив В’ячеслав Рябов, після передачі Сергія Цибульського – 0:5. Шостий м’яч у зустрічі вийшов найкрасивішим: Василь Гаврилюк, отримавши точну передачу від партнера по команді поблизу воріт суперника, без вагань завдав удару. М’яч по неймовірній траєкторії залетів у самий кут воріт – 0:6. Крапку у цьому протистоянні поставив Микола Ковталюк. Коровіков опинився на ударній позиції, проти вирішив віддати на вільного Ковталюка. Форвард «біло-чорних» спокійно переправив м’яч у сітку воріт – 0:7. У підсумку розгромна перемога «Колоса» над представником другої ліги – 0:7.

Наступний поєдинок на Меморіалі Олега Макарова «Колос» проведе у п’ятницю, 20-го січня. Суперником ковалівців стане молодіжний склад «Сталі». Початок матчу о 10:30.

«Металург» Запоріжжя – «Колос» Ковалівка– 0:7 (0:3)

Меморіал Олега Макарова. 2-й тур.

18.01.17. 10:00. НТБ «Динамо» Київ. Конча-Заспа. Манеж.

Голи: Лисицький (8, 40, 42), Ковталюк (52, 89), Рябов (61), Гаврилюк (65).

ФК «Колос» (1-й тайм): Яшков, Морозко, Лисицький, Семенко, гравець на перегляді, Задоя, Поздєєв, Гавриш, Чегурко, Коропецький, Бондаренко.
(2-й тайм): Гребенюк, Гаврилюк, Козир, гравець на перегляді, гравець на перегляді, Рябов, Цибульський, Вишняк, гравець на перегляді, Коровіков, Ковталюк.

Головний тренер: Руслан Костишин.