Меморіал Макарова. "Чайка" підсилюється колишніми гравцями "Динамо" Київ

Дата: 
воскресенье, января 22, 2017 - 11:45

То ким же підсилюється учасник Аматорського чемпіонату України з футболу СК "Чайка" з Петропавлівської Борщагівки? Представляємо новачків:

Наразі на перегляді в клубі знаходиться Володимир Шваб, відомий нам як кращий бомбардир популярного Меморіалу Макарова трирічної давнини. Тоді вихованець житомирського футболу, який починав активну професійну кар’єру в «Арсеналі» з Києва, забив аж десять м’ячів для богуславських «Росичів». Цей показник зостається недосяжним для бомбардирів і досі. Хоча сам яскравий стрілець уже встиг пограти в київських командах «Динамо-2» та «Оболонь-Бровар», а також у канонірській дружині з Білої Церкви.

На цьогорічному Меморіалі Макарова Шваб виступає за «Чайку» з Петропавлівської Борщагівки, з якою працює відомий йому по «Арсеналу» тренер Віктор Яїчник, який й запросив молодого хлопця в команду.

Ще одним новачком "Чайки" ставл Олександр Боровик, вихованець ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського. Виступав у ДЮФЛ за «Динамо».

З літа 2010 року перебував у структурі «Динамо» (Київ), проте перші два роки виступав за молодіжну команду, після чого влітку 2012 року був заявлений за «Динамо-2».

У липні 2014 року став гравцем «Нафтовик-Укрнафти». 19 січня 2016 року стало відомо, що Олександр покинув охтирський клуб.

Наприкінці березня 2016 року став гравцем клубу «Арсенал-Київщина». У липні того ж року разом з іншим гравцем білоцерківського клубу Володимиром Швабом перейшов до складу стрийської «Скали». 2 грудня 2016 року припинив співпрацю з командою.

Народився: 07 лютого 1993 Зріст: 183 / Вага: 67

Джерело