Меморіал Макарова - 2018. Результати п'ятого ігрового дня

Дата: 
понедельник, января 22, 2018 - 23:30

Головний матч групових перегонів, як стверджують фахівці, відбувся саме сьогодні в затишному динамівському манежі. «Колос» і «Десна», рейтингові фаворити цьогорічного турніру, перетягували символічний канат то на один, то на інший бік, але насправді голевими моментами публіку не потішили. Долю зустрічі вирішив одинадцятиметровий, реалізований Олександром Бондаренком на початку другого тайму. Попри результат локальної битви, обидві команди вийшли до стикового раунду, і, якщо вірити футбольній логіці та визначеній заздалегідь сітці змагань, можуть зустрітися знову в останній зустрічі традиційного січневого циклу.

«Колос» звично задіяв трохи більше двох ігрових складів, зокрема й особливо цікавих для широкого загалу новачків Ільїна та Костишина-молодшого, але весь матч відіграв лише Масалов, можливості якого тренери вивчають з особливою ретельністю. Що стосується «Десни», то вона свої головні сили задіяла в другому таймі, але очікуваного зиску з того не набула. Натомість до перерви в епіцентрі загальної уваги були бразильці Матеус, Прадо та Сантана, котрі засвітилися на Меморіалі Макарова в складі збірної Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, але три останні дні тренувалися в таборі чернігівців. За попередньою інформацією, «Десна» повернула їх команді вільних агентів, однак останнього слова щодо можливостей бразильського десанту ще не сказала.

Склад чвертьфіналістів, одверто кажучи, фахівців і завсідників Меморіалу Олега Макарова не здивував — приблизно таким він і прогнозувався. Хоча вихід з групи «Факела», а не «Рубікона», і гучний провал «Єдності», яка, судячи з усього, ставила перед собою зовсім інші завдання на першому цьогорічному зборі, можна сприймати як несподіванки.

Якщо рецензувати виступ новачків, то насамперед варто виокремити студентську збірну. Анатолій Бузник і Олексій Яценко, зібравши далеко не зіркову молодь з усієї України, спромоглися згуртувати її в єдиний за метою та завданнями колектив, який приємно вразив організацією командних дій та безкомпромісністю суперництва. Зважаючи на те, що фахівцям вистачило для цього й десяти днів, оцінка колективу з огляду на перспективу може будти насправді високою.

ГРУПА «А». П’ЯТИЙ ТУР. 22 січня, понеділок

СТАЛЬ-U19 (Кам’янське) — СТУДЕНТСЬКА ЗБІРНА УКРАЇНИ — 1:2 (М.Бондаренко, 66 — Мелконян, 17, М.Когут, 35).

КОЛОС (Ковалівка) — ДЕСНА (Чернігів) — 1:0(О.Бондаренко, 54, пн).

ГРУПА «Б». П’ЯТИЙ ТУР. 22 січня, понеділок

МЕЖИГІР’Я (Нові Петрівці) — ЛОКОМОТИВ (Київ) — 4:2(Постоловський, 36, Трофименко, 39, Гончарук, 42, Овчинников, 72 — В.Мельник, 66, пн, Маховка, 79).

ВАФП — ЄДНІСТЬ (Плиски) — 8:0 (Боровик, 14, 18, 26, пн, Тарануха, 20, 34, Ямполь, 55, Воронін, 68, Сокол, 75).

ГРУПА «В». П’ЯТИЙ ТУР. 22 січня, понеділок

АГРОДІМ (Бахмач) — АВАНГАРД (Бзів) — 0:7 (Шваб, 24, Зелді, 44, Балацький, 48, 53, Шарій, 55, у свої ворота, Поспєлов, 64, Тітов, 72).

КДЮСШ-15 (Київ) — ОЛІМПІК (Кропивницький) — 4:0(Зінатуллін, 20, Бриженко, 23, Трушенко, 65, Прилюдько, 87).

ГРУПА «Г». П’ЯТИЙ ТУР. 22 січня, понеділок

ФАКЕЛ (Гостомель) — ЛЮБОМИР (Ставище) — 0:1(Писарєв, 17).

КОЛОС-U19 (Ковалівка) — РУБІКОН (Вишневе, Київ) — 0:1 (Єсаулов, 38, пн).

Найвлучніші: Олег Будзько (Авангард), Сергій Зелді (Авангард) — по 5 м’ячів, Денис Балацький (Авангард), Олександр Боровик (ВАФП), Тимофій Листопад (ФК Музичі), Олексій Поспєлов (Авангард) — по 4.

Наступні матчі. Чвертьфінал. 24 січня, середа: Колос — ФК Музичі (Конча-Заспа, манеж, 14:30), Межигір’я — Спартак (Лютіж, 14:00), Авангард — ВАФП (Конча-Заспа, поле №3, 10:00), Факел — Десна (Конча-Заспа, поле №3, 14:00).

Джерело: Київщина футбольна

Фото: footboom