Меморіал Кирсанова. «Патріот» потужний, якщо вже проснувся

Дата:
воскресенье, марта 25, 2018 - 23:30

Яскравий камбек здійснила в чвертьфінальній зустрічі Меморіалу Кирсанова народна команда Баришівського району.

«Патріот» не звик грати так рано, тож і не дивно, що вже на п’ятій хвилині він «горів» з рахунком 0:2. Обидва голи підопічні Євгена Щербини, що називається, привезли собі самі й обидва стали справою колишніх гравців Київщини футбольної. Але «Фортуна» «розбудила» суперника собі на лихо. Після конфузного початку перевага «Патріота» стала незаперечною. Один Петрук мав забивати разів зо п’ять. Однак м’яч обминав ціль або на його шляху до сітки поставав каркас воріт.

До перерви наші земляки лише скоротили відставання. Це Кострома закотив у порожні ворота шкіряного, переадресованого йому Купрієм. А по перерві рахунок зрівняв правий оборонець Драгомирецький ударом з меж штрафного майданчика. Зате в серії післяматчевих одинадцятиметрових талан нарешті повернувся до «Патріота». Скибенко відбив удар Дацюка, а Лозовий в рамку не поцілив узагалі. «Патріот» вийшов до півфіналу, але розчарувався, що там не буде «Авангарда».

ПАТРІОТ (Баришівський район) — ФОРТУНА (Андрушівка) — 2:2 (Кострома, 32, Драгомирецький, 66 — Дацюк, 3, Литвин, 5), серія пенальті — 4:2.

Пенальті реалізували: Драгомирецький, Гайовий, Деко, Бобошко — Насімі, Саливон.

Пенальті не реалізували: Кострома — Дацюк, Лозовий.