Кубок України серед аматорів. «Демня» розгромила луцький «Вотранс»

Дата:
четверг, октября 25, 2018 - 09:45

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубку України серед аматорів СКК «Демня» в рідних стінах знову розгромив луцький «Вотранс» (у першій зустрічі було 3:0). Футболісти з Миколаївського району на правах господарів жваво розпочали звітне протистояння.

Непогані моменти мали Андрій Борик та Володимир Вербний, проте після їхніх ударів кулястий розминувся з ціллю. Що не вдалося його партнерам по команді, зробив Олексій Омельченко. Обігравши захисників, він відкрив рахунок у матчі – 1:0. Як і в поєдинку у Винниках, у гру внесла корективи погода. Через сильний град зустріч у Демні довелося на деякий час призупиняти.

Наприкінці першого тайму Омельченко оформив дубль, реалізувавши вихід один в один – 2:0. Після перерви гості один м'яч відквитали – 2:1. Більше хлопці з Демні їм не дозволили цього робити, довівши справу до розгрому. Після пострілу Святослава Зубара рахунок став 3:1. Масну крапку після передачі Андрія Кухарського поставив Юрій Труш (на фото внизу), котрий дебютував за команду з Демні, замінивши Олексія Омельченка – 4:1.