КУБОК УКРАЇНИ. «RED»: Є ІСТОРИЧНА ПЕРЕМОГА!

Дата:
суббота, января 20, 2018 - 15:30
Після першого матчу головний тренер команди «SKIDKA» Віктор Пантелейчук казав, що, враховуючи вилучення лідеру колективу Юрія Щериці, буде шукати варіанти. Схоже, що «інтернетники» вирішили застосувати той самий прийом, що і «червоні», і прямо перед матчем дозаявили Володимира Поночовного, який у минулому сезоні виступав в екстра-лігівському «ЛТК/ІнБев/НПУ». Також повернувся Олег Зборовський і завдяки появі цих двох одиниць тренер «скідочників» видозмінив четвірки у своїй команді.

Зрозуміло, що значно більше активності у першому таймі проявляла «SKIDKA», але рахунок майже одразу після початку матчу мав відкривати Химяк, однак нога Дєнюжкіна впоралася з його ударом. Та й загалом відзначимо, що «SKIDKA» атакувала багато, але не настільки гостро як у першій грі, а рідкісні контрвипади «червоних» мали перетворюватися у голи з більшою ймовірністю.

Галицький і Мар’євич своїми ударами показали, що без роботи Тимошенко не залишиться. На 6-й хвилині Поночовний міг швидко відзначити свій дебют, прорвавшись справа на ворота, але Тимошенко вчасно скоротив кут обстрілу. «Червоні» відповіли красивою швидкою контратакою «віялом» Глуцький – Крошан – Заворотний, але останній з лівого флангу не зумів переграти воротаря.
«Скідочники» продовжували атакувати, але робити це гостро виходило не часто, зате біля власних воріт пожежу розпалив капітан Мар’євич, який віддав пас назад, але Глуцький його перехопив і тільки реакція Дєнюжкіна допомогла в цій ситуації.

У другій половині першого тайму «біло-синім» вдалося видати дуже активний відрізок. Буквально впродовж пари хвилин могли забивати Зборовський, Романовський, Пунько і Миронов. Після цього у «червоних» вийшли Федоренко і Макаєва, щоб потримати м’яч і заспокоїти гру, що їм і вдалося зробити. В останні хвилин лише Романовському за рахунок індивідуальних дій вдалося створити небезпеку біля воріт господарів (ефектно прокинув м’яч між ніг Глуцькому і пробив з лівого флангу у поперечину).

Майже перед перервою Шуст міг звести нанівець усі зусилля гостей, але акуратно покотив м’яч в сантиметрах від воріт після класного пасу Заворотного.

У другому таймі логічно було б очікувати штурм воріт Тимошенка, як це було у другому таймі першого матчу. Небезпечний дальній удар Поночовного був непоганим сигналом для штурму, але він так і не почався.

«RED» відмінно «сушив» гру і у «інтернетників» навіть шпарини для удару не було, відчувалася якась приреченість у діях підопічних Віктора Пантелейчука. Важко сказати з чим це пов’язано, але з’явився брак у простих ситуаціях, а суперники все частіше стали вибігати у контратаки. Хіба що Галицький спочатку не зумів при виході віч-на-віч обіграти воротаря, а потім він же викотив м’яч у штрафну на вривання Романовському, котрий пробив вище. І це все, що вдалося зробити «скідочникам» в атаці за 10 хвилин.

На 30-й хвилині Крошан перекинув по високій дузі Дєнюжкіна, який не встиг на перехоплення – 1:0. Після цього фан-сектор «RED’у»  випустив цілий залп конфетті через що на певний час довелося призупинити матч. Рахунок за сумою двох матчів став загрозливим (0:3), тож довелося Дєнюжкіну сконцентруватися на функціях розкатування при грі з 5-м польовим.

Через пару хвилин Поночовний при грі у більшості підставив голову під удар Романовського і таки відзначив дебют забитим м’ячем – 1:1. Але це був лише епізод, а не системність.

«RED» грамотно тримав м’яч, коли було треба пресингував, і не дозволяв «інтернетникам» часто переходити на гру в 5 польових гравців. На 39-й хвилині відбувся найефектніший епізод у матчі: Дєнюжкін в дотик з 5-ти метрів акробатичним рухом ноги перекидав Тимошенка, але той в ефектному стрибку витягну м’яч з-під поперечини. А в самому кінці «червоні» з третьої спроби поцілили у порожні ворота суперників – 1:2. Це була крапка у поєдинку і у протистоянні.

Що тут казати? Історична перемога для «RED», який проходить в ¼ фіналу Кубка України. Колись там уже була «SKIDKA», але тепер інша київська команда підкорює нові вершини. Після невдач «Манзани-2» і «ХІТа» «RED» став першою командою з Києва, яка пробилася в наступний раунд Кубка.

RED (Київ) - SKIDKA (Київ) –  2:1 (0:0)
RED: Тимошенко – Конопчук, Коробка, Корнійчук (к), Химяк – Заворотний, Крошан, Шуст, Глуцький – Федоренко, Макаєв.
Запас: Нещерет.
SKIDKA: Дєнюжкін – Романовський, Зборовський, Поночовний, Пунько - Миронов, Цой, Мар’євич (к), Галицький.
Запас: Дядюнець.
Голи: Крошан, 30, Корнійчук, 40 - Поночовний, 32
Попередження: Корнійчук, 8 - Поночовний, 22, Цой, 25
Порушення: 6 (4) – 5 (0)

Ільдар Макаєв, гравець команди «RED»
- Важка гра була. Ми знали, що «SKIDKA» буде серйозно налаштовуватися, тим паче, що ми граємо в одному залі. Звісно, великий плюс нам був у тому, що ми перемогли у першій грі 2:0, але ми теж ретельно готувалися до цієї гри. Ми знали, що буде непросто і так воно й вийшло. Дякую всім хлопцям, нашим уболівальникам! Ми сьогодні виклалися на всі 100%. Вважаю, що у нас був гідний суперник і навіть якби вони пройшли далі, то це було б справедливо, але пощастило більше нам і ми в чвертьфіналі.

- Якщо у першому таймі «SKIDKA» все ж мала ініціативу, то у другому вам, граючи від захисту, вдалося їх повністю переграти. В чому причина?
- В роздягальні ми добряче між собою поговорили, що, вийшовши на паркет, відпрацюємо кожен момент до кінця. Найголовніше було не програти і ми це зробили, а в кінці навіть вирвали перемогу.

Віктор Цой, гравець команди «SKIDKA»
- Важко щось розбирати по гарячим слідам – треба дивитися відео. Пізніше будемо розбиратися що сталося. В понеділок, коли будемо на тренуванні поговоримо. Зараз на емоціях нічого не можу сказати. Можу сказати одне – програли по ділу.

- Чому в другому таймі зіграли ще гірше, ніж у першому?
- У нас була ініціатива в першій половині першого тайму, а потім ми її віддали і все. У суперника досвідчені гравці, які правильно зіграли від захисту і реалізували свої моменти. Якщо загалом пометикувати про цю гру з «RED’ом» , то ми ще не готові грати в ¼ фіналу Кубка України – ось і все.