Кубок Украины среди аматоров. Результаты ответных матчей 1/16

Дата: 
среда, сентября 20, 2017 - 21:00

Перші матчі

10.09 (неділя) «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.) – «Авангард» (Корюківка, Чернігівська обл.)

0:0

13.09 (середа) «Рочин» (Соснівка, Львівська обл.) – «Покуття» (Коломия, Івано-Франківська обл.)

3:0 (3:0)

13.09 (середа) ФК «Миколаїв» (Львівська обл.) – «Нива» (Теребовля, Тернопільська обл.)

2:2 (0:1)

13.09 (середа) ФК «Калуш» (Івано-Франківська обл.) – СКК «Демня» (Львівська обл.)

2:2 (1:0)

13.09 (середа) ФК «Хмельницький» – «Агро-Астра» (Немирівський р-н, Вінницька обл.)

0:2 (0:0)

13.09 (середа) «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) – «Світанок-Агросвіт» (Шляхова, Вінницька обл.)

3:0 (0:0)

13.09 (середа) «Факел» (Липовець, Вінницька обл.) – «ДСО-Поділля» (Тернопільський р-н)

2:2 (0:1)

13.09 (середа) «ДГ Шевченківське» (Денихівка, Київська обл.) – «Єдність» (Плиски, Чернігівська обл.)

0:1 (0:0)

13.09 (середа) «Вікторія» (Миколаївка, Сумська обл.) – «Рубікон» (Київ)

1:0 (0:0)

13.09 (середа) «Агробізнес TSK» (Ромни, Сумська обл.) – «Олімпія» (Савинці, Полтавська обл.)

1:0 (0:0)

13.09 (середа) «Металург» (Запоріжжя) – «Зоря» (Рубіжне, Луганська обл.)

6:0 (3:0)

13.09 (середа) «Гірник» (Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.) – «Дружба» (Новомиколаївка, Херсонська обл.)

1:1 (0:1)

13.09 (середа) «Таврія-Скіф» (Роздол, Запорізька обл.) – «Кристал» (Херсон)

1:3 (0:1)

13.09 (середа) «Яруд» (Маріуполь, Донецька обл.) – «Колос» (Асканія-Нова, Херсонська обл.)

2:1 (1:0)

13.09 (середа) СК «Каховка» (Херсонська обл.) – «ВПК-Агро» (Шевченківка, Дніпропетровська обл.)

0:1 (0:0)

14.09 (четвер) «Юність» (Верхня Білка, Львівська обл.) – «ОДЕК» (Оржів, Рівненська обл.)

0:0

Матчі-відповіді

20.09 (середа) «Покуття» (Коломия, Івано-Франківська обл.) – «Рочин» (Соснівка, Львівська обл.)

1:0 (0:0)

20.09 (середа) «ОДЕК» (Оржів, Рівненська обл.) – «Юність» (Верхня Білка, Львівська обл.)

2:0 (1:0)

20.09 (середа) «Нива» (Теребовля, Тернопільська обл.) – ФК «Миколаїв» (Львівська обл.)

0:1 (0:1)

20.09 (середа) «Агро-Астра» (Немирівський р-н, Вінницька обл.) – ФК «Хмельницький»

0:0

20.09 (середа) «Світанок-Агросвіт» (Шляхова, Вінницька обл.) – «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.)

0:1 (0:0)

20.09 (середа) «ДСО-Поділля» (Тернопільський р-н) – «Факел» (Липовець, Вінницька обл.)

1:2 (0:0)

20.09 (середа) «Єдність» (Плиски, Чернігівська обл.) – «ДГ Шевченківське» (Денихівка, Київська обл.)

4:0 (0:0)

20.09 (середа) «Рубікон» (Київ) – «Вікторія» (Миколаївка, Сумська обл.)

16:00. Стадіон "Економіст" (Київ), 100 глядачів

Голи: Ганжа (13), Ретушняк (55), Суходуб (67), Любашев (69)

0:4 (0:1)

20.09 (середа) «Олімпія» (Савинці, Полтавська обл.) – «Агробізнес TSK» (Ромни, Сумська обл.)

2:2 (1:2)

20.09 (середа) «Зоря» (Рубіжне, Луганська обл.) – «Металург» (Запоріжжя)

3:1 (1:1)

20.09 (середа) «Дружба» (Новомиколаївка, Херсонська обл.) – «Гірник» (Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)

3:4 (0:2)

20.09 (середа) «Кристал» (Херсон) – «Таврія-Скіф» (Роздол, Запорізька обл.)

1:1 (0:0)

20.09 (середа) «Колос» (Асканія-Нова, Херсонська обл.) – «Яруд» (Маріуполь, Донецька обл.)

0:2 (0:0)

20.09 (середа) «ВПК-Агро» (Шевченківка, Дніпропетровська обл.) – СК «Каховка» (Херсонська обл.)

1:1 (1:1)

23.09 (субота) «Авангард» (Корюківка, Чернігівська обл.) – «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.)  
27.09 (середа) СКК «Демня» (Львівська обл.) – ФК «Калуш» (Івано-Франківська обл.)  

Базовими днями для проведення матчів 1/8 фіналу є 4 та 11 жовтня 2017 р.