Кубок Украины среди аматоров. Результаты 1/16 финала

Дата: 
среда, сентября 13, 2017 - 20:30

Перші матчі

10.09 (неділя)«Чайка» (Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.) – «Авангард» (Корюківка, Чернігівська обл.) 0:0

17:00. Стадіон "Козак-Арена" (Петропавлівська Борщагівка), 400 глядачів

13.09 (середа)«Рочин» (Соснівка, Львівська обл.) – «Покуття» (Коломия, Івано-Франківська обл.) 3:0 (3:0)

17:30. Стадіон "Шкільний" (Соснівка), 600 глядачів

Голи: Іванишин (21), Найдишак (23), Данилюк (43)

13.09 (середа)ФК «Миколаїв» (Львівська обл.) – «Нива» (Теребовля, Тернопільська обл.) 2:2 (0:1)

17:00. Міський стадіон м. Миколаїв, 400 глядачів

Голи: Клим (62), Коваль (85) – Кривий (32), Шелія (64)

13.09 (середа)ФК «Калуш» (Івано-Франківська обл.) – СКК «Демня» (Львівська обл.) 2:2 (1:0)

17:00. Стадіон "Хімік" (Калуш), 200 глядачів

Голи: Цимбалістий (33), Драган (55) – Микитин (84), Яремчук (89)

13.09 (середа) ФК «Хмельницький» – «Агро-Астра» (Немирівський р-н, Вінницька обл.) 0:2 (0:0)

17:00. Стадіон "Поділля" (Хмельницький), 100 глядачів

Голи: Гайдаш (-8) – Рак (87), Муцький (90+2)

13.09 (середа)«ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) – «Світанок-Агросвіт» (Шляхова, Вінницька обл.) 3:0 (0:0)

16:00. Стадіон "ЛНЗ-Арена" (Лебедин), 500 глядачів

Голи: Ткаченко (63), Лобов (67), Грицай (68)

13.09 (середа)«Факел» (Липовець, Вінницька обл.) – «ДСО-Поділля» (Тернопільський р-н) 2:2 (0:1)

17:00. Стадіон "Колос" (Липовець), 500 глядачів

Голи: Маду Олісаемека (50), Васалатій (89) – Паламар (43), Сорочан (72) 

13.09 (середа)«ДГ Шевченківське» (Денихівка, Київська обл.) – «Єдність» (Плиски, Чернігівська обл.) 0:1 (0:0)

16:00. Стадіон "Центральний" (Денихівка), 150 глядачів

Гол: Сокол (90+3)

13.09 (середа)«Вікторія» (Миколаївка, Сумська обл.) – «Рубікон» (Київ) 1:0 (0:0)

16:00. Стадіон "Вікторія" (Миколаївка), 200 глядачів

Гол: Михайлюк (63)

13.09 (середа)«Агробізнес TSK» (Ромни, Сумська обл.) – «Олімпія» (Савинці, Полтавська обл.) 1:0 (0:0)

16:30. Стадіон "ім. В. Окіпного", 1600 глядачів

Голи: Сидоренко (56)

13.09 (середа)«Металург» (Запоріжжя) – «Зоря» (Рубіжне, Луганська обл.) 6:0 (3:0)

18:00. Стадіон "Славутич-Арена", 4173 глядачі

Голи: Лихобабенко (7, 22, 65, 82), Коньков (15), Ташев (74)

13.09 (середа)«Гірник» (Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.) – «Дружба» (Новомиколаївка, Херсонська обл.) 1:1 (0:1)

15:00. Стадіон ш. "Октябрська", 200 глядачів

Голи: Бука (74) – Снитко (36)

13.09 (середа)«Таврія-Скіф» (Роздол, Запорізька обл.) – «Кристал» (Херсон) 1:3 (0:1)

16:30. Стадіон "Таврія-Скіф" (Роздол), 300 глядачів

Голи: Жигалов (-15), Семененко (-45), Лукашев (90+2) – Барладим (45+2, 90+1), Гливий (60)

13.09 (середа)«Яруд» (Маріуполь, Донецька обл.) – «Колос» (Асканія-Нова, Херсонська обл.) 2:1 (1:0)

14:00. Стадіон "Азовець" (Марікполь), 150 глядачів

Голи: Биковський (31), Мочевінський (64) – Куянов (90)

13.09 (середа)СК «Каховка» (Херсонська обл.) – «ВПК-Агро» (Шевченківка, Дніпропетровська обл.) 0:1 (0:0)

16:30. Стадіон "Олімпійський" (Каховка), 750 глядачів

Гол: Філімонов (63)

14.09 (четвер)«Юність» (Верхня Білка, Львівська обл.) – «ОДЕК» (Оржів, Рівненська обл.)