Кубок регіональних чемпіонів імені Безсоненка: "Авангард" вийшов у півфінал

Дата:
среда, июня 6, 2018 - 17:45

Чинний володар призу — «Авангард» із Бзова — атестував одну з найкращих команд Бородянщини — райцентрівський «Будівельник». Гості могли повести лік голам уже в дебюті, але Кушнір, виконуючи пенальті, лише настрахав горобців над воротами. Зате господарі вийшли вперед зусиллями Мажуги. Однак за кілька хвилин до перерви Балацький з позначки не схибив. А на початку другого тайму він же схилив чаші терезів на бік «Авангарда». Під завісу зустрічі підсумковий результат оформив Зелді. Відтак команда зі Бзова найпершою пробилася до півфіналу десятого сезону Кубка регіональних чемпіонів імені Безносенка.

КУБОК РЕГІОНАЛЬНИЙ ЧЕМПІОНІВ ІМ.БЕЗНОСЕНКА. ЧВЕРТЬФІНАЛ. 5 червня, вівторок

БУДІВЕЛЬНИК (Бородянка) — АВАНГАРД (Бзів) — 1:3 (Мажуга, 29 — Балацький, 41, пн, 53, Зелді, 82). Нереалізований пенальті: Кушнір (Авангард, 5).

Арбітри Титов — Романюк, Горіховський. Спостерігач арбітражу Родіоненко.

Джерело: Київщина футбольна