Кубок пам'яті Андрія Гусіна - 2018

Дата: 
понедельник, февраля 26, 2018 - 15:15

В Києві розпочався Кубок пам'яті Андрія Гусіна - 2018.

Група «А»

 

Група А

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Єдина Сила

 

 

5:0

1

1

0

0

5:0

5

3

2

Зірка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Десна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

ФК Копилів

0:5

 

 

1

0

0

1

0:5

-5

0

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Єдина Сила – ФК Копилів 5:0

24.02

13:00

КПІ

І

Зірка – Десна

 

 

 

ІІ

Зірка – Єдина Сила

 

 

 

ІІ

ФК Копилів – Десна

 

 

 

ІІІ

Десна – Єдина Сила

 

 

 

ІІІ

ФК Копилів – Зірка

 

 

 

 

Група «В»

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Франс.ua

 

 

6:0

1

1

0

0

6:0

6

3

2

Зміна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

ДЮСШ-14-Троєщина

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Оболонь

0:6

 

 

1

0

0

1

0:6

-6

0

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Франс.ua – Оболонь                               6:0

24.02

15:00

КПІ

І

Зміна – ДЮСШ-14-Троєщина

 

 

 

ІІ

Зміна – Франс.ua

 

 

 

ІІ

Оболонь – ДЮСШ-14-Троєщина

 

 

 

ІІІ

Оболонь – Зміна

 

 

 

ІІІ

ДЮСШ-14-Троєщина – Франс.ua

 

 

 

 

Група «С»

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Легія

 

 

7:1

1

1

0

0

7:1

7

3

2

Вишневе

 

1:1

 

1

0

1

0

1:1

0

1

3

Говерла

 

1:1

 

1

0

1

0

1:1

0

1

4

СК 179

1:7

 

 

1

0

0

1

1:7

-6

0

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Вишневе – Говерла            1:1

25.02

15:00

Вишневе

І

Легія – СК 179                     7:1

24.02

19:50

ДЮСШ-15

ІІ

СК 179 – Вишневе

 

 

 

ІІ

Легія – Говерла

 

 

 

ІІІ

Вишневе – Легія

 

 

 

ІІІ

Говерла – СК 179

 

 

 

 

Група «D»

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Атлет

 

 

5:1

1

1

0

0

5:1

4

3

2

Штурм-Княжичі

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Арсенал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Динамо-Академія

1:5

 

 

1

0

0

1

1:5

-4

0

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Атлет – Динамо-Академія                5:1

24.02

10:00

Дружба

І

Штурм-Княжичі – Арсенал

 

 

 

ІІ

Арсенал – Атлет

 

 

 

ІІ

Динамо-Академія – Штурм-Княжичі

 

 

 

ІІІ

Атлет – Штурм-Княжичі

 

 

 

ІІІ

Арсенал – Динамо-Академія

 

 

 

 

Група «Е»

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Межигір’я

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

КДЮСШ-22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Чемпіон

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Ніка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Межигір’я – Чемпіон

 

 

 

І

КДЮСШ-22 – Ніка

 

 

 

ІІ

Ніка – Межигір’я

 

 

 

ІІ

КДЮСШ-22 – Чемпіон

 

 

 

ІІІ

Чемпіон – Ніка

 

 

 

ІІІ

Межигір’я – КДЮСШ-22

 

 

 

 

Група «F»

Група В

1

2

3

4

І

В

Н

П

М

Р

О

1

Локомотив

 

 

4:3

1

1

0

0

4:3

1

3

2

Інтер

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Франс.ua-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Княжа

3:4

 

 

1

0

0

1

3:4

-1

0

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

І

Інтер – Франс.ua-2  

 

 

 

І

Локомотив – Княжа                           4:3

25.02

14:00

Локомотив

ІІ

Локомотив – Франс.ua-2 

 

 

 

ІІ

Інтер – Княжа

 

 

 

ІІІ

Франс.ua-2 – Княжа

 

 

 

ІІІ

Локомотив – Інтер

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

1/8

 

 

 

 

1/8

 

 

 

 

1/8

 

 

 

 

1/8

 

 

 

 

1/8

 

 

 

 

1/8

 

 

 

 

1/8

 

 

 

 

1/8

 

 

 

 

Ст.

 

 

 

 

Ст.

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

1/4

 

 

 

 

1/4

 

 

 

 

1/4

 

 

 

 

1/4

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

1/2

 

 

 

 

1/2

 

 

 

 

 

Розклад матчів

тур

пара

дата

час

місце

3 м

 

 

 

 

фінал