"Кристал" перемагає "Енергію" та крокує у наступний раунд Кубка України

Дата: 
четверг, июля 19, 2018 - 15:45

Жереб звів принципових суперників вже у першому раунді Кубка України. У Новій Каховці відбулося перше офіційне дербі Херсонщини у цьому сезоні. Перший тайм розпочався у невисокому темпі, гра у перші хвилини нагадувала розвідку. Поступово "Енергія" заволоділа ігровою перевагою, більше контролювала м’яч та створила декілька небезпечних моментів. Захисникам "Кристалу" тільки в останню мить вдавалося ліквідовувати загрози, відчайдушно кидаючись під удар, а коли вже здавалося, що заблокувати постріл не вийде, господарів підводила виконавська майстерність. В атаці у "Кристала" в першій половині зустрічі відверто нічого не виходило.

Другий тайм херсонці почали більш активно. Активізувалася гра у відборі. "Енергія" і далі намагалася атакувати великими силами та зрештою пропустила контратаку. Михайло Лаптєв, ліквідуючи загрозу, сильно вибив м’яча вперед, де його підхопив Барладим. Андрій протягнув круглого до штрафної площі та влучно пробив повз воротаря – 0:1.

Пропустивши гол, новокаховчани посилили тиск на ворота "Кристала". Захисники херсонської команди впевнено ліквідовували загрози, які надходили переважно з другого поверху. "Енергія" зробила ставку на своїх високорослих футболістів. Приблизно 10 кутових подали новокаховчани у другому таймі, але верхову боротьбу вигравали переважно футболісти "Кристала", а коли їм це не вдавалося - надійно на останньому рубежі діяв Крюков. В одній з атак нападник "Енергії" влучив у поперечину, зумівши перекинути навіть голкіпера "Кристалу". Поступово кристалівці зуміли перевести гру подалі від власних воріт та продовжували небезпечно контратакувати. Вже у компенсований час подвоювати рахунок могли Михайлов та Меженський, що вийшли на заміну замість Брижчука та Ігнатьєва відповідно, але Олександру забракло влучності, а Євген опинився в офсайді.

Відтак, "Кристал" крокує у наступний раунд розіграшу Кубку України (1/32).

18.07.2018
Перший попередній етап розіграшу Кубка України з футболу сезону 2018-2019р.
м.Нова Каховка, стадіон “Енергія”

Енергія Нова Каховка – МФК Кристал Херсон – 0:1
Гол: Барладим, 58

Енергія: Зелінський, Прокіпчук, Процишин (Комісар, 75), Махнєв, Шевченко, Росляков, Дедяєв, Бондаренко (Зіматулін, 42), Вакулінський, Кірєєв (Плутенко, 64), Бочак.
Запасні: Жуков,  Грабець.
Головний тренер: Олег Федорчук

Кристал: Крюков, Карась, Жовтюк, Чаус, Лаптєв, Цой, Михайленко, Ігнатьєв  (Меженський, 90+1), Брижчук (Михайлов, 66), Гливий, Барладим.
Запасні: Бурла, Остроконь, Черкашенко.
Головний тренер: Олександр Овчинніков
Попередження: Прокіпчук, 31, Махнєв, 42, Вакулінський, 52, Лаптєв, 8.

Джерело: МФК "Кристал"