Кореспондент аматорського спорту України відвідав матч ХК «Галицькі Леви» у Новояворівську

Дата: 
воскресенье, октября 8, 2017 - 19:45

Кореспондент аматорського спорту України відвідав матч ХК «Галицькі Леви» у Новояворівську

Вчора ваш автор вирішив зрадити найпопулярнішому виду спорту в Україні футболу й відправився у містечко Новояворівськ на Львівщині щоб вперше в житті побувати на хокеї.

Хто не знає, з цього сезону місцева команда «Галицькі Леви» приймає участь у змаганнях національної першості.

Гріхом було би не поїхати на цей екзотичний для Львова вид спорту. 

Дорога до Новояворівська зайняла близько години. Їдучи автобусом спілкувався з місцевими людьми. Про хокей тут знають і якщо мають час, то обов’язково відвідують матчі «левів».

Льодовий палац знаходиться у центрі міста неподалік Міської Ради.

Про те, що у Новояворівську відбувається календарний матч між «Галицькими Левами» та ХК «Донбас» сповіщує афіша на вході у палац. Було би добре й по місту роклеїти.

Вхід на матчі платний. Щоправда, ціна перепустки не така вже й велика – 25 гривень з особи. Враховуючи те, що матчі відбуваються раз на тиждень, а то й раз на два тижні – ходити можна.

Із добиранням з інших міст важкувато, але що вже маємо, те маємо.

Керівництву ХК «Галицькі Леви» хотілося би побажати на майбутнє аби матчі «ставили» не пізніше 18 години. В іншому разі виїхати з містечка на Львівщині буде вкрай важко.

Повертаючись до гри з лідером першості «Донбасом» був вражений атмосферою в залі. Народ любить хокей й з радістю ходить сюди.

Побачивши гру наживо зрозумів, що хокей по телебаченню – це не те, що бачити все це дійство на власні очі. Принаймні де знаходиться шайба помітно.

Вболівальники під час гри не сідають. Хоча могли би. Для цього потрібно добре одягатися, бо всередині прохолодно й можна підмерзнути.

ХК «Галицькі Леви» має свій фан-клуб, атрибутику. Під час гри чарівні дівчата танцюють, всіляко підтримують свою команду. Гасла та танці підтримують прості вболівальники.

Скучно там точно не буває. Між періодами фани виходять на вулицю де можна попити кави, з’їсти хот-дог тощо.

Щодо самої гри, то місцевій команді ще рано сперечатися за перемогу в першості. У матчі проти беззаперечного лідера чемпіонату команди з Донеччини «леви» були статистами, але тим не менше народ бажав забити якомога більше шайб у ворота свого суперника.

Один раз це зробити вдалося й будемо сподіватися, що вже у наступних матчах місцевий хокейний клуб порадує своїх прихильників кращими результатами.

Цікавий вид спорту, хороша атмосфера, сюди вартує приїхати.

Ігор Воробій, Аматорський спорт України