Контрольний матч. Україна у другій зустрічі поступилася Італії

Дата: 
среда, декабря 6, 2017 - 20:30

Збірна України поступилася у другому контрольному матчі італійській команді. "Жовто-сині" знову першими повели, проте не втримали переваги.

Всі три голи були забиті у першому таймі та після стандартів. Для початку біля італійських воріт Журба зробив передачу праворуч на Білоцерківця, який в дотик пробив точно в ціль. Однак потім вже забивали "Глі адзуррі". В обох випадках радість італійським вболівальникам приносили кутові: у першому випадку Де Олівейра в дотик замкнув передачу від кута, у другому Кальдероллі виграв боротьбу на п'ятачку українських воріт і переправив м'яч у ціль після передачі з глибини.

Надалі команда Олександра Косенка більше тримала м'яч, проте небезпечних моментів було не так і багато. Італійці надійно тримали оборону, не дозволяючи господарям підібратися на відстань удару. Навіть вихід Журби, а потім Педяша п'ятими польовими не допомогли врятувати становище.

Україна та Італія у двох контрольних матчах здобули по перемозі. Наступна зустріч з "жовто-синіми" відбудеться вже напередодні Євро-2018, який стартує в січні.

Україна - Італія 1:2
Голи: 
Білоцерківець 7 - Де Олівейра 13, 15 Кальдероллі
Україна (жирним виділена стартова п'ятірка): Литвиненко, Ципун - Журба, Білоцерківець, Зваріч, Корсун, Королішин, Разуванов, Мих. Грицина, Мик.Грицина, Педяш, Лисенко, Хамданов, Шеремета.
Італія (жирним виділена стартова п'ятірка): Молітьєрно, Маммарелла - Кальдероллі, Барон, Де Лука, Ліма, Ерколессі, Романо, Марлім, Скініна, Чесароні, Фортіні, Аццоні, Де Олівейра.
Попередження: Журба 16, Королішин 38 - Барон 23

Джерело: http://www.ua-football.com