Контрольний матч. Україна обіграє Італію

Дата: 
вторник, декабря 5, 2017 - 23:15
Національна збірна України з футзалу виявилася сильнішою у першому контрольному матчі проти збірної Італії. "Жовто-сині" відкрили рахунок вже на першій хвилині гри, зберігши перевагу до фінального свистка.
Дебютний гол у грі на свій рахунок записав Разуваєв, на лінії штрафного правіше центру прибравши на замаху захисника і поклавши м'яч у ціль. Вже на шостій хвилині "Глі адзуррі" залишилися в меншості після "фолу останньої надії" Мерліма. Українці миттєво скористалися чисельною перевагою, успішно розігравши штрафний. Скоротити відставання італійцям вдалося зусиллями Скініни, який завершив гостьову атаку своїм точним ударом, розігравши в швидкому відриві зайвого та з другої спроби пробивши Іваняка. Однак Журба шикарним дальнім ударом після відскоку все ж повернув нам до перерви перевагу в два м'ячі.
На початку другої половини гості скоротили відставання до мінімуму, розкативши непогану широку атаку. У середині 20-хвилинки Ліма міг зрівнювати рахунок, але на допомогу Іваняку прийшла хрестовина. Втім, незабаром каркас воріт вже зіграв за гостей після контратаки українців і удару Михайла Грицини.
Італійці, що логічно, під завісу зустрічі більше йшли вперед. На наше щастя гості знову залишилися вчотирьох: Де Лука залишив паркет за другу жовту, що позбавило українців від необхідності грати на відбій. Останню хвилину італійці провели з п'ятим польовим, але врятувати гру все ж не змогли.
 
Другий матч України та Італії відбудеться завтра також у Харкові. Початок о 18:30.
 
Україна - Італія 3:2
Голи: Разуванов 1, Королишин 16, Журба 18 - Скініна 16, Ерколессі 24
Україна (жирним виділена стартова п'ятірка): Іваняк, Литвиненко - Разуванов, Мик. Грицина, Журба, Королишин, Білоцерківець, Мих.Грицина, Зварич, Корсун, Педяш, Лисенко, Хамданов, Шеремета.
Італія (жирним виділена стартова п'ятірка): Маммарелла, Молітьєрно - Де Лука, Кальдероллі, Ерколессі, Ліма, Романо, Кальдероллі, Скініна, Чесароні, Фортіні, Аццоні, Барон, Де Олівейра.
Попередження: Барон 12, Де Лука 27
Вилучений: Мерлім 6, Де Лука 37