Календар Меморіалу Щанова-2018

Дата: 
пятница, февраля 16, 2018 - 13:45

Графік ігор восьмого сезону престижного турніру під егідою Київської обласної федерації футболу.

 

VIII Меморіал Олександра Щанова17-28 лютого 2018 року

Група «А»: Авангард (Бзів), Агродім (Бахмач), СК Беркут-Легіон (Бровари), КДЮСШ-15 (Київ), Стара Боярка(Боярка).

Увага! Усі матчі проходитимуть на стадіоні КДЮСШ-15 у Києві.

 

Перший тур. 17 лютого, субота

КДЮСШ-15 – Агродім. 14:00

Беркут-Легіон – Авангард.16:00

 

Другий тур. 18 лютого, неділя

Авангард – КДЮСШ-15. 14:00

Агродім – Стара Боярка. 16:00

 

Третій тур. 20 лютого, вівторок

Агродім – Беркут-Легіон. 10:30

Стара Боярка – КДЮСШ-15. 12:30

 

Четвертий тур. 21лютого, середа

Стара Боярка – Авангард. 10:30

КДЮСШ-15 – Беркут-Легіон. 12:30

 

П’ятий тур. 23 лютого, п’ятниця

Беркут-Легіон – Стара Боярка. 10:30

Авангард – Агродім. 12:30

 

Чвертьфінал. 24 лютого, субота

1А – 4Б

2А – 3Б

1Б – 4А

2Б – 3А

 

Півфінал. 26 лютого, понеділок

1А/4Б – 2Б/3А

2А/3Б – 1Б/4А

 

Фінал. 28 лютого, середа

 

Група «Б»: Діназ (Вишгород), Єдність (Плиски), Меркурій (Київ), Локомотив (Київ), Чайка-U21 (Петропавлівська Борщагівка).

 

Перший тур. 17 лютого, субота

Локомотив – Діназ. Лютіж, 13:00

Меркурій – Єдність. Лютіж, 15:00

 

Другий тур. 18 лютого, неділя

Чайка-U21 – Локомотив. П.Борщагівка, 12:00

Діназ – Меркурій. Лютіж, 13:00

 

Третій тур. 20 лютого, вівторок

Меркурій – Чайка-U21. П.Борщагівка, 12:00

Єдність – Діназ. Лютіж, 13:00

 

Четвертий тур. 21лютого, середа

Чайка-U21 – Єдність. П. Борщагівка, 12:00

Локомотив – Меркурій. Лютіж, 13:00

 

П’ятий тур. 23 лютого, п’ятниця

Діназ – Чайка-U21. П.Борщагівка, 12:00

Єдність – Локомотив. П.Борщагівка, 14:00

 

Чвертьфінал. 24 лютого, субота

1А – 4Б

2А – 3Б

1Б – 4А

2Б – 3А

 

Півфінал. 26 лютого, понеділок

1А/4Б – 2Б/3А

2А/3Б – 1Б/4А

 

Фінал. 28 лютого, середа

 

Увага! У календарі можливі зміни, стежте за повідомленнями на сайті koff.org.ua

Комітет проведення змагань