Ігор Харьковщенко: «Гра була валідольна, але хлопці справилися»

Дата: 
вторник, августа 7, 2018 - 22:00

Емоцій та думок з приводу суботнього поєдинку «Минай» - «Чайка» доволі багато.  Гра була насичена на події. До вашої уваги фахові коментарі головних наставників обох команд після матчу.

 

В’ячеслав Богодєлов, тренер СК «Чайка» (Петропавлівська Борщагівка): 

Чому не втримали результат? Деякі наші футболісти роблять тільки перші кроки в професійному футболі. Мета нашого клуба – виховувати молодих футболістів, які б вміли грати в футбол. Тому десь і ризикуємо, випускаючи молодих та недосвідчених на поле.  Навіть в меншості ми терпіли, виконували установку. Але враховуючи це, довелося випускати свіжих гравців, а вони десь не увійшли у гру, хвилювалися. 

І взагалі -  вперше грали у такій чудовій футбольній атмосфері, яка була в Минаї. А ось молодь вийшла і поплила просто Будемо розбиратися у помилках, аби не допускати у майбутньому.

Ми з самого початку вибрали захисну тактику. Минай – високоякісна команда, яка складається з гравців, які пограли у Премєр-Лізі, єврокубках. Звісно, проти такої команди вирішили грати від оборони.

Суддівство не коментую. Арбітр судив як вважав за потрібне. Результат на табло. Особливих претензій не маємо. Мали вивозити очки із Миная. На жаль, не склалося. Дуже радий, що на Закарпатті з’явилася професійна команда. Тут завжди були хороші футболісти. Сьогодні людей, які вкладають гроші у футбол, а не у дорогі машини чи будинки, дуже мало. Радий, що є такий стадіон, сюди будуть приходити люди. У мене мама з Ужгорода, тому дуже радію за Закарпаття.

 

Ігор Харьковщенко, головний тренер ФК «Минай»:

Добре, що все добре закінчується. Вітаю з перемогою наших хлопців, весь колектив клубу, наших спонсорів, президента. Була важка домашня гра. Нам всі останні ігри даються так як зараз і причини будемо з’ясовувати. Багато команд просто закриваються з нами, розуміючи, що ми любимо і вміємо контролювати м’яч. Тому що у нас технічна команда, яка любить тримати внизу м’яч.

Ми добре вивчили суперника і розуміли, що з ним буде дуже важко. Вийшла валідольна гра, але хлопці справилися, дотиснули, не збилися на навал, як ми і просили.  

Тиск, звісно, був. Перша історична домашня гра, багато вболівальників. Я заспокоював хлопців тим, що за результат відповідає тренер і наш штаб. Вони мають виходити на поле з думками як правильно зіграти, а не боятися та труситися. Інакше були б помилки.

Будемо більше працювати, щоб вміти грати з такими командами. Оборонятися  завжди легше, ніж атакувати. І, звісно, будемо працювати над реалізацією моментів.

Джерело: ФК "Минай"