Ігор Харьковщенко – головний тренер ФК «Минай»

Дата: 
среда, января 24, 2018 - 11:00

Новим головним тренером ФК «Минай» став Ігор Харьковщенко. Це досвідчений 51-річний футбольний спеціаліст з великим досвідом роботи у професійних командах.

Цього тижня він вже приступив до своєї роботи. Його вже представили команді, де він познайомився з колективом та озвучив задачі, які стоять перед ФК «Минай». 

І. Харьковщенко - вихованець одеського футболу. Він добре знайомий закарпатським вболівальником. Він працював у штабі головного наставника ужгородської «Говерли» В’ячеслава Грозного з 2013-по 2016-ий. Завдяки, у тому числі, і його роботі, закарпатська команда вперше зуміла зберегти прописку у Прем’єр-Лізі протягом двох сезонів, незважаючи на величезні фінансові негаразди.

І. Харьковщенко будучи гравцем (захисником), немало пограв в українських командах («Дніпро», «Верес», «Буковина» та інші), а також за кордоном – у Болгарії, Росії та Молдові.

Свою тренерську кар’єру розпочав у 2002-ому році. Працював помічником тренера у таких відомих командах як київський «Арсенал» та запорізький «Металург». Є досвід роботи і за кордоном – разом з В. Грозним працював у титулованому «Левскі» (Болгарія), грозненському «Тереку» (Росія) та «Тоболі» (Казахстан). Самостійну кар’єру головного тренера розпочав у команді «Сахалін» (Южно-Сахалінськ), який виступав у «Східній» зоні Другої ліги чемпіонату Росії. Останнє його місце роботи – молодіжна команда ФК «Балкани» (Одеська область), яка виступає у Першій лізі чемпіонату України.

І. Харьковщенко зазначив, що ФК «Минай» буде боротися за найвищі місця. «Третє місце в групі аматорського чемпіонату України для команди з таким складом – не показник, - заявив він.  – В другому колі ми маємо виходити з групи – це одна з основних задач».

Головний менеджер ФК «Минай» Артем Письменний повідомив, що підготовка команди до сезону уже розпочалася і тренування вже проходять. Вже наступного місяця «минайці» візьмуть участь у Зимовій першості області, виступатимуть також у Кубку Закарпатської області. Є у планах і підготовка до участі в Другій лізі Чемпіонату України. 

Джерело: офіційний сайт ФК «Минай»​