Євген Андрушків: "Завдання "Збруча-Агробізнес" – зіграти достойно з таким серйозним суперником, як "ОДЕК"

Дата: 
среда, сентября 12, 2018 - 12:00

Після восьмирічної перерви підволочиський «Збруч-Агробізнес» повертається на всеукраїнську арену. Команда цьогоріч заявилася на аматорський кубок України. Про очікування від цих змагань розповів головний тренер «Збруч-Агробізнес» Євген Андрушків.

– В 1/16 фіналу аматорського кубка Ваша команда гратиме з «ОДЕКом» з Оржева Рівненської області. Як оцінюєте жереб?

– «ОДЕК» – одна з найсильніших команд, яка могла б нам дістатися і, скажу відверто, не такого сильного ми хотіли суперника на першому етапі кубка.

– Що Вам відомо про суперника?

– Команду «ОДЕК» бачив півтора роки тому в Волочиську в матчі проти «Агробізнесу», який тоді ще виступав в аматорському чемпіонаті. А теперішню команду зміг оцінити у В. Гаях кілька тижнів тому. Команда з Оржева збалансована у всіх лініях, грає в силовий футбол, гравці ведуть боротьбу ща м'яч  на кожному клаптику поля.

– Як оцінюєте шанси на прохід «Збруч-Агробізнеса» до 1/8 фіналу кубка?

– Про шанси не буду говорити, але всім відомо хто новачок в нашій парі, а хто фаворит.

– Те що перший матч гратимете вдома – плюс чи мінус?

– Важко дати однозначну відповідь, де грати краще перший матч. Тут є свої плюси і свої мінуси.

– У якому режимі проходила підготовка до кубкового матчу?

– Спеціальної підготовки на матч з «ОДЕКом» не було, проводили звичайні дворазові тренування, як завжди.

– Чи є проблеми зі складом?

– Точно не зіграє центральний захисник Андрій Когут, який зламав ногу в матчі проти «Агрону». Євген Ємаєв в тій же грі був замінений через проблеми з пахом. Однак у понеділок був на тренуванні і, думаю, він зіграє, щоправда, не всі 90 хвилин.  

– Втрата лідера Павла Макогона, котрий влітку перейшов до тернопільської «Ниви», серйозно може відбитися на грі команди?

– Втрата Макогона дуже вагома і знайти йому рівноцінну заміну не вдалось. Андрій Когут, який грає на позиції Макогона, як я говорив вище, на жаль, зламав ногу.

– Які завдання стоять перед командою в аматорському кубку?

– Завдання – зіграти достойно з таким серйозним суперником. У нас молода команда і досвіду на такому рівні майже ні в кого немає.

Нагадаємо, перший матч між «Збруч-Агробізнесом» та «ОДЕКом» відбудеться сьогодні, 12 серпня, на підволочиському стадіоні «Колос». Початок гри о 17.00.

Джерело: Федерація футболу Тернопільської області