Головний тренер Viva Cup Роман Перадзе: Вдалося зіграти на рівних з командою Екстра-ліги

Дата: 
понедельник, января 15, 2018 - 15:15

В першому матчі 1/8 Кубку України з футзалу, який 14 січня відбувся в Житомирі, харківському Viva Cup вдалося вирвати нічию у об'єднаного житомирсько-київського клубу ІнБев/НПУ. Матч завершився з рахунком 3:3 і тепер долю путівки в наступний раунд вирішить матч-відповідь, який відбудеться 20 січня у Харкові. 

Головний тренер Viva Cup Роман Перадзе залишився задоволений діями своїх підопічних і вважає, що команді вдалося на рівних грати з командою Екстра-ліги:

 

- В першому таймі хлопці були сковані, багато оборонялися, не хотіли йти у відбір, боялися пропустити. В перерві сказав хлопцям, що не потрібно боятися грати, потрібно створювати моменти, відбирати м'яч, бігти в контратаки. Вже пропустили, відступати нікуди. Хлопці почули і трохи впевненіше заграли в другому таймі. 

 

- Як готуватиметься до гри-відповіді, адже суперники будуть налаштовані вже набагато серйозніше?

- Будемо готуватися як зазвичай. В команді 70%  - хлопці 17-19 років, які мріють грати в Екстра-лізі. Тому я хлопцям сказав, що для вас це не просто кубок, це матч Екстра-ліги. Ось будь-ласка, виходьте, показуйте себе. Далі, проявите себе і я впевнений, що Екстра-ліга вас помітить Вас будете там грати.

 

- Команда вже третій рік берете участь в Кубку. Цей досвід допомагає грати? 

- Минулого року в матчі з Епіцентром, до речі, в нас була та сама проблема. Ми перший тайм програли 0:2 через те, що були сковані, як і сьогодні. Другий тайм вийшли одразу 0:3 було. Потім "завелися" і навіть 4:3 повели і в кінці лише пропустили. Гра була схожа на сьогоднішню. Ми стали трохи досвідченіші в порівнянні з минулим роком. На місто ми по швидкості всіх переважаємо, ми швидші. Сьогодні ми були десь може на рівних, а десь поступалися, десь переважали. Боротьба, мені здається, була на рівних сьогодні. 

 

- Чи не плануєте підвищуватися в класі?

- У нас про це всі мріють - і президент, і тренер, і гравці всі. Але, на жаль, лише мріями грати не можливо. Грати в Екстра-лізі - це дуже великі гроші. 

 

Джерело: Спортивний Житомир