Голкіпер ФК "Минай" Андрій Попович: Радий, що повернувся додому!

Дата: 
четверг, сентября 21, 2017 - 11:15

Новоспечений воротар «минайців» Андрій Попович, який дебютував у клубній футболці у матчі проти ФК «Ужгород», поспілкувався з клубною прес-службою.

— Як тобі перший матч за ФК «Минай»?

— Звичайно, був радий, як і всі інші, впевненій перемозі. Тим паче, вдалося залишити ворота на замку.

— Що скажеш про мікроколімат у команді? Вже призвичаїся до нового колективу?

— У команді все чудово. Ми прекрасно розуміємо одне одного. З більшістю футболістів вже був знайомий, тож дискомфорту точно не відчувалось. У ФК «Минай» згуртований колектив, і я відчуваю себе його частиною.

— Як загалом охарактеризуєш рівень обласного чемпіонату? Чи стежив за матчами в останні роки, перебуваючи в Азербайджані?

— Чесно кажучи, коли виступав у Азербайджані, зовсім не стежив за матчами Закарпатської області. А загалом, зважаючи на регіональний аматорський рівень, то моя оцінка позитивна. Чемпіонат сильний. «Минай» зараз виступає на два фронти, але порівнювати поки що немає з чим. У поєдинках всеукраїнського рівня я виступав тільки у ролі глядача.

— Що можеш сказати про воротарську конкуренцію? Дмитро Бабенко, очевидно, має значний вплив на колег по цеху. Що особисто для тебе було найцінніше з почутого?

— Щодо конкуренції, то вона завжди потрібна. Кожна команда, яка ставить перед собою серйозні завдання, повинна розуміти важливість глибини складу, можливості ротації для тренера. Це стосується і воротарської позиції. Тішуся, що в нашій команді є Дмитро Бабенко. Його тренування проходять цікаво, а до підказок ми завжди прислухаємось. Людина стільки пограла на найвищому рівні! Такий досвід однозначно є корисний для клубу.

— Дехто з вболівальників скептично оцінювали твої шанси, так би мовити, реанімувати футбольну кар'єру опісля виступів у Азербайджані. Однак зараз ти гравець ФК «Минай» — команди, яка репрезентує нашу область на всеукраїнському рівні і ставить перед собою амбітні завдання. Як загалом оцінюєш нинішній етап у житті?

— Чесно кажучи, диванні експерти мене не цікавлять. Нехай люди пишуть, що хочуть. А я, тим часом, наполегливо працюватиму над собою. Радий, що повернувся додому в Ужгород, радий, що приєднався до ФК «Минай».

ФК Минай