Фінальний етап Студентської баскетбольної ліги України. День другий. Онлайн.

Сьогодні у Малому залі столичного Палацу спорту пройдуть матчі другого ігрового дня фінального етапу Студентської баскетбольної ліги України. Розклад матчів.

Группа А    12:00  КНТЕУ (Київ) – ЛДУФК (Львів)

Доброго дня, шановні вболівальники баскетболу! Просимо вибачення за те, що не відбулась текстова онлайн-трансляція першого матчу сьогоднішнього ігрового дня. Наразі всі технічні проблеми вже позаду, тому ми починаємо наш онлайн!

Зазначимо, що у першому матчі дня КНТЕУ переміг ЛДУФК з рахунком 96:65.

Группа А    14:00  НМетАУ (Дніпро) – ЗНТУ (Запоріжжя)

А починаємо ми наш онлайн  з принципового дніпровського дербі між НМетАУ (форма жовта) та ЗНТУ (форма зелена).

Склади команд.

НМетАУ (Дніпро): 4. Павло Тараченко; 17. Олександр Тарасенко; 11. Олег Крошний; 14. Дмитро Ужиловський; 5. Станислав Масальський; 16. Андрій Мироненко; 10. Андрій Довгаль; 6. Антон Кисіль; 15. Андрій Фесенко; 7. Данила Онищенко; 9. Олексій Алієв.

ЗНТУ (Запоріжжя): 1. Юрій Кондраков; 2. Ярослав Фомичов; 3. Сергій Мясоєдов; 7. Вадим Биков; 9. Томас Комусакі; 11. Ілля Міхєєв; 12. Кирило Бобро. 14. Олександр Бартоломєєв. 15. Іван Юрченко; 23. Віталій Биков.

Ну, що, поїхали!!!

Перша чверть

1' У Мироненка перший фол. Михєєв реалізовує два з двох. 0:2 на користь ЗНТУ.

1' І тут же Мироненко реабілітувався - 3:2.

2' По фолах 1:1.

3' Комусакі отримав другий фол у ЗНТУ. Тарасенко реалізував один штрафний. 4:2.

4' Комусакі зрівнює рахкнок. 4:4.

4' Дві результативні атаки запорожців - 4:8.

5' Комусакі! Енд-ван! 4:10! Тайм-аут.

5' І додає Комусакі влучний штрафний. 4:11. До речі, за фолами рівновага - 2:2.

6' Мироненко трохи скорочує розрив. 6:11.

7' І ще три від Мироненка - 9:11.

8' Ось так, зусіллями Мироненка, дніпряни зрівняли рахунок. 11:11.

8' Перестрілка по-дніпровськи. 13:17 на користь ЗНТУ

10' 16:19.

10' На останніх секундах чверті дніпряни зрівнюють рахунок! 19:19!

Друга чверть

1' Знову Мироненко нагадує про себе. 21:19.

1' І тут же трьоха від ЗНТУ! 21:22!

2' Кондраков вдало діє під чужим щитом - 21:24.

2' У Фомичова перший фол.

3' Перший фол у Кондракова. Алієв точно кидає штрафні. 23:24.

3' Але ЗНТУ відповідає трюльником. 23:27.

4' І знову НМетАУ зкорочує відрив до мінімуму. 25:27.

4' Привіт від дніпрян - 28:27.

5' Мясоєдов закидає у кошик НМетАУ. 28:29.

5' Фол Бартоломєєву. Ужиловський - два з двох. 30:29.

5' Другий фол у Тараченка. Михєєв закинув один штрафний. 30:30.

6' У Комусакі третє персональне зауваження.  За командними фолами у нас 1:4.

6' Шикарний сольний прохід Фомичова на швидкості! 30:32!!!

8' У Тарасенка перший фол. Правда, не "пробивний".

8' Бартоломєєв закидає - 30:34.

8' Дніпряни відповідають тим же, але з лінії. 32:34.

8' У Мироненка ушкодження. Щось із коліном.

9' Поки Мироненку надається допомога, його команда поступається вже 32:36.

9' Вадим Биков сфолив проти Тарасенка. Постраждалий закинув два з двох. 34:56.

10' У Тараченка третій фол. Тайм-аут.

10' Мясоєдов закинув один з двох штрафних. 34:37.

10' Але перед сиреною на велику перерву дніпряни все-таки роблять розрив мінімальним. 36:37.

Третя чверть

1' Ужиловський вівів дніпрян уперед. 38:37.

2' Фол Кондракову.

2' Зазначу, що дніпряни розпочали другу половину гри без Мироненка, який продожує перебувати біля доктора.

3' Ужиловському фол. За командними порушеннями 1:1.

4' Сміливо пішов під кошик Фомичов! 38:39.

5' Відривається ЗНТУ на три пункти. 38:41.

5' Перший фол для Алієва. За командними порушеннями - 2:1. Тайм-аут.

6' Після точного кидка Фомичова ЗНТУ "біжить" на "+5". 38:43.

7' Другий фол у Алієва.

7' Трюльник від Масальського! 41:43!

8' І ще одне триочкове влучання у кошик ЗНТУ!!! 44:43!!! Тайм-аут.

9' Непоганий блок-шот від Онищенка.

9' Бартоломєєв попрацював під шитом НМетАК - 44:45.

10' І ще два від Бартоломєєва. 44:47.

Четверта чверть

1' Заключна 10-хвилинка починається з обміну люб'язностями. 46:49

2' У Тараченка четвертий фол. Кумосакі карає одним влучним штрафним з двох. 46:50.

3' Тарасенко отримав другий персональний. За командними фолами 2:0 "на користь" НМетАУ.

3' До мімімуму скоротили розрив дніпряни. 49:50.

3' У Алієва третій фол. Але Бартоломєєв не закидає два з двох.

4' За що одразу карає Онищенко - 52:50.

4' На точний кидок Фомічова дніпряни відповідають своїм. 54:50.

5' Трьоха від Масальського! 57:52!

5' А тепер трьоха від Кондракова! 57:55!

7' Запоріжжя бере тайм-аут.

7' Ужиловський робить перевагу для дніпрян "+4" - 59:55.

7' Тарасенко сфолив і отримав покарання у вигляді двох влучних штрафних. 59:57.

8' Сміливо Ужиловський пішов на таран. 61:57.

9' 63:57. На моїй пам'яті, це максимальний відрив НМетАУ в цьому матчі. Тайм-аут у Запоріжжя.

9' У Кондракова фол. За командними - 4:1.

9' Фол у Віталія Бикова.

10' Третій фол Віталію Бикову. За командними - 4:4.

10' Четвертий фол Комусакі за 11,5 секунд до фінальної сирени.

10' Алієв закинув один з двох. Остання атака запорожців не принесла дивідендів. 64:57 - підсумкова перемога дніпрян, які вириваються на перше місце у групі А.

Группа Б    16:00  НУВГП (Рівне) – ЧНУ (Черкаси)

А ми починаємо готуватись до поєдинку між НУВГП (форма сіра) та ЧНУ (форма біла). Нагадуємо, що сьогоднгішні суперники програли свої матчі КПУ та ХПІ відповідно.

НУВГП (Рівне): 5. Станислав Остроцький; 9. Віталій Зарічанський; 10. Андрій Герман; 11. Олександр Хращевський; 16. Дмитро Клочок; 22. Владислав Базилюк; 23. Сергій Самчук; 24. Михайло Стоноженко; 27. Дмитро Тимощук; 28. Василь Федорчук; 35. Олег Демчук.

ЧНУ (Черкаси): 1. Олександр Кобець; 3. Владислав Діденко; 5. Максим Мирошниченко; 6. Микита Воєвода; 7. Дмитро Шпиця; 9. Олександр Макаренко; 10. Андрій Тимофєєв; 11. Василь Лелека; 13. Владислав Костенко; 14. Ростислав Лунський.

Зазначимо, що у рівнян на спинах не ті номери, що були вчора за протоколом.

1' Кобець відкрив рахунок. 0:2.

1' Перший фол - Лунський.

2' Перший фол - Герман.

2' Мирошниченко робить рахунок 0:4.

2' Демчук закидає перші очки для рівнян. 2:4

2' Зате черкащани роблять рахунок 2:6.

2' У Германа вже три фолм, і він сів на лавку.

3' Мирошниченко - два очки. 2:8.

3' І знову Мирошниченко. 2:11.

4' Лунський робить енд-ван, але не закидає штрафний. У Демчука перший фол. 2:13.

4' Перший фол у Костенка.

4' Стоноженко закидає два з двох. 4:13.

4' Кобець. 4:15.

4' Два очки від Федорчука. 6:15.

5' Фол у Воєводи.

6' Два очки від Кобця. Хоча меня здалося, що три, але лідер ЧНУ, вочевидь, заступив за дугу. 6:17.

6' ЧНУ веде вже 6:19. Тайм-аут Рівне.

7' Стоноженко протягом двох атак набрав чотири очки і змусив ЧНУ взяти тайм-аут. 10:19.

8' Два очки від Федорчука. 12:19.

8' Енд-ван від Лунського. 12:22.

9' Федорчук відповідає. 14:22.

9' Пішли команди на розмін. 16:24.

9'. Фол у Стоноженка. Мирошниченко закинув один штрафний. 16:25.

10' Трюльник від Стоноженка. 19:25.

10' Ай-ай-ай!!! Який шикарний міг би бути базер від Кобця! Але на першу перерву в матчі команди йдуть за рахунку 18:25 на користь ЧНУ.

1' Федорчук сфолив на Лунському. Два з двох від важкого форварда ЧНУ. 19:27.

2' Другий фол Федорчука на Лунському - тепер вже під чужим кошиком.

3' Але наступна атака рівнян принесла їм більше користі. 21:27.

3' Третій фол від Федорчука. Тимофєєв реалізував один з двох. 21:28.

4' Два очки від Германа. 23:28.

4' У відповідь трьоха від Діденка. 23:31.

5' Тайм-аут ЧНУ.

5' Трюльник від Кобця. 23:34.

5' Рівняни відповідають тим же. 26:34.

6' Три від Воєводи. 26:37.

6' І три від Германа! У нас пішла триочкова перестрілка! 29:37!

7' Триочкову перестрілку виграли чернівчани, а рахунок 31:40.

7' Зарічанському фол. Воєвода забив один з двох. 31:41

8' Фол Кобцю.

8' Поки тримається у нас гандикап "+9". 35:44.

8' Герман скорочує різницю. 37:44.

9' Лунський з-під щита. 37:46.

10' 39:46

10' Дальній від Воєводи. 39:49.

10' Стоноженко закидає два. 41:49.

10' Воєводі не вдався базер. Що ж, Воєвода - не Каррі. Рахунок першої половини гри - 41:49.

1' Ох, який шикарний блок-шот Стоноженко поставив Лунському!

2' А тепер Лунський сволив. Стоноженко реалізував один з двох. 42:49.

2' А тепер рахунок стає 42:51.

3' У Стоноженка фол.

3' Втім, його партнери скорочують рахунок. 44:51.

3' Але Мирошниченко відновлює статус-кво. 44:53

3' У Стоноженка вже четвертий фол. За командними - 4:2.

3' 47:55.

4' У Лунського фол.

5' У Самчука перший фол. Кобець реалізовує два з трьох. 47:57.

5' 47:60

5' У Мирошниченка перший фол.

6' Ривок від ЧНУ продовжується. 47:66 на табло.

7' Тайм-аут Рівне.

8' Навіть тайм-аут не допоміг. Ривок став 11:0 на користь ЧНУ, а рахунок, відповідно, 47:68.

8' Фол для Костенка. А на табло корасномовна 20-очкова перевага ЧНУ - 48:68.

9' Три від Стоноженка. 51:68.

9' Кобець поповнює свій доробок. 51:70.

10' 53:70

10' Трьоха від Кобця. 53:73.

1' Герман приносить два пункти рівнянам. 55:73.

1' Натомість, Лунський влучно пробив два штрафних. 55:75.

2' Мирошниченко - 55:77.

2' 55:81.

3' 55:83. Ривок ЧНУ 10:0.

3' 59:85.

4' 61:85. Ривок рівнян 6:0.

4' Клочок отримав другий фол, але Мирошниченко не закинув жодного з двох кидків.

6' Абсолютно один був Герман на дузі, і він закинув трьоху - 64:85. Це вже роивок 9:0.

7' 66:85.

7' У Лунського четвертий персональний. А взагалі у цій чверті за фолами поки що 2:1.

7' Тимофєєв! Три з фолом! Правда, штрафний не закинув. А у Клочка це вже третій фол. 66:88.

8' Три від Стоноженка. 69:88.

8' У рівнян два енд-вани поспіль! 73:88.

8' У Тимофєєва перший персональний. І це четвертий командний для ЧНУ.

9' Перший фол у Макаренка. 74:88.

10' У Германа четвертий фол. 74:89.

10' Дограють команди останню хвилину матчу.

10' Підсумковий рахунок - 76:89

Группа Б    18:00  ХПІ (Харків) – КПУ (Запоріжжя)

А у нас починається підготовка до останнього матчу другого ігрового дня. Зустрічаються ХПІ (форма фіолетова) та КПУ (форма жовта)

ХПІ (Харків): 4. Антон Михайлов; 5. Віктор Колотілов; 6. Євген Савченко; 7. Дмитро Сухар; 8. Сергій Кузнєцов; 9. Михайло Шарко; 10. Ілля Чугунов; 13. Дмитро Золотарьов; 14. Борис Павленко; 15. Антон Рочняк; 17. Герман Биканов.

КПУ (Запоріжжя): 1. Артур Собінов; 2. Ігор Молчанов; 3. Роман Бей; 4. Олександр Белла; 5. Іван Ткаченко; 8. Кирило Зуєв; 9. Владислав Рижов; 10. Денис Кошовець; 11. Роман Ольховський; 12. Андрій Відясов.

1' Гра лідерів групи Б розпочалася з результативного розміну. 2:2.

2' Харків'яни ведуть 8:2

3' Михайлов робить рахунок 10:2.

3' Запорожці відповідають - 10:4

3' Перший тайм-аут у матчі за рахунку 12:4.

4' Трьоха від Кузнєцова. 15:4.

4' Відповідь КПУ - 15:6.

5' Михайлов - 17:6.

5' Трьоха від Харкова - 20:6.

6' Два триочковіх від КПУ - 20:12.

6' 22:14, і Белла отримує технічний фол за те, що ледь не спровокував бійку.

6' Рочняк покарав Беллу двома влучними кидками з лінії. 24:14.

6' А тепер вже Копотілов закинув два штрафних за фол Кошовця - 26:14.

7' Трьоха від запорожців. 26:17

7' Фол Сухару. Рижов закинув один кидок з двох. 26:18.

8' 28:21.

8' У Кошовця другий фол. За командними 1:4.

8' Кошовець закидає. 28:23.

9' 29:25.

9' Один штрафний від Кузнєцова. 30.25.

10' Запорожці скорочують розрив. 30:27.

10' Перший фол отримав Шарко.

10' Бей намагався на останніх секундах першої чверті зрівняти рахунок, але він залишився незмінним. 30:27 перед початком другої 10-хвилинки.

1' Фол Кузнєцову.

1' Трьоха від Рижова! 30:30!

2' І ще три очки влітають у кошик ХПІ! 30:33!

2' 30:35. Якщо взяти до уваги останні два очки у першій чверті, то зараз, станом на другу хвилину другої чверті, запорожці зробили ривок 10:0! Тайм-аут!

4' Сухар отримує другий фол. Зуєв реалізує два з двох. 30:37.

4' Фол Биканову. Це третій командний для ХПІ.

5' Зуєв у відриві - 30:39.

5' Фол Чугунову.

5' Кошовець не реалізує два штрафних за фол Рочняка.

5' Фол Собінову. Це перший командний для КПУ.

6' А всі звернули увагу на те, що гравці ХПІ у цій чверті ще не відзначались?

6' Фол для Ткаченка.

7' Триочкова "пошта" для ХПІ. 30:42.

7' Ну, нарешті! Михайлов закинув трьоху! 33:42!

7' Тайм-аут Запоріжжя.

7' Три очки прилітає від Бей! 33:45.

8' Харків'яни відповідають двома. 35:45.

8' Ну, сьогодні явно день дальнобійної артилерії КПУ! 35:48!

9' Молчанов з-під кошика. 35:50.

9' Тайм-аут.

9' Два пункти від Бея. 35:52.

9' Енд-ван від Кузнєцова. перший фол для Бея. 38:52.

10' Другий фол для Рижова.

10' 40:52

10' Енд-ван від Ткаченка! 40:55.

10' А чого базер ХПІ не зарахований? Як на мене, кидок з додаванням був до сирени! Втім, за підсумками першої половини гри рахунок 40:55 на користь КПУ.

Третя чверть.

1' Харків'яни все-таки хотять наздогнати КПУ. Підтвердження - два очки від Михайлова. 42:55.

1' Правда, запорожці тут же поновлюють статус-кво. 42:57.

1' "Політехніки" настирні. 44:57.

2' Сухар скорочує різницю ще на два пункти. 46:57. Тайм-аут.

2' У Рижова фол.

3' Трьоха від Бея. 47:60.

3' Харків'яни роблять удар у відповідь. 48:60.

3' Гак від Рочняка. 50:60.

5' 53:64.

5' Рижов збільшує перевагу КПУ. 53:66

6' Биканов у відповідь. 55:66.

7' Два пункти від Белли. 55:68

7' Рочняк лівим півгаком з-під кошика. 57:68.

7' За фолами 1:3.

8' Трьоха від Собінова зі спротивом! 57:71!

9' Бей "пульнув" ще одно трьоху. 57:74.

10' "+20" для ХПІ. 57:77.

10' І на закуску - данк від Ткаченка! 57:79.

10' Правда, останнє слово у цій чверті за харків'янами. Кузнєцов реалізував два штрафних. 59:79.

Четверта чверть.

1' Белла з другої спроби. 59:81.

1' Правий напівгак від Кошовця - 59:83.

2' Рочняк став першим, хто закинув очки харків'ян у цій чверті. 62:83.

3' І знову Рочняк у центрі уваги. 64:83.

4' Кузнєцов допомагає ХПІ отримати ривок 6:0. 66:83.

4' Два штрафних від Кошовця - влучно. 66:85.

4' Ткаченко з-під кошика. 66:87.

5' Михайлов - 68:87.

5' Рижов збільшує перевагу КПУ. 68:89.

6' Фол для Белли. Це його третій фол.

6' Класний "горщик" від Кошовця!

7' Трьошечка від Рижова. 68:92. Ми побачимо першу сотню на турнірі?

8' Тим часом за фолами 4:2.

9' Неспортивний фол для Биканова. Рижов закидає один з двох. 68:93.

10' Кошовець отримує четвертий фол. Тайм-аут.

10' Копотілов. 70:93.

10' Схоже, ми сотню не побачимо.

10' Все. Матч завершено. 70:93.

Дякуємо всім, хто слідкував за нашими текстовими онлайн-трансляціями. До завтра.