Финал Студенческой баскетбольной лиги Украины: День первый (онлайн)

У столичному Палаці спорту 24-28 травня відбудуться матчі фінального турніру Студентської баскетбольної ліги України. Напередодні було проведено жеребкування учасників та затверджено календар поєдинків.

Чоловіки.

24 травня
Малий зал

Группа А    12:00  ЛДУФК (Львів) – НМетАУ (Дніпро)

Доброго дня, шановні читачі та любителі баскетболу! Ми розпочинаємо текстову онлайн-трансляцію матчів фінального турніру Студентської баскетбольної ліги України. У першому поєдинку на паркеті Малого залу столичного Палацу спорту зійдуться команди Львівського Державкого університету фізкультури (форма синя) та Національної металургійної академії України з Дніпра (форма жовта).

Склади команд.

ЛДУФК (Львів): 6. Іван Талапа; 33. Вадим Подорожний; 12. Денис Головко; 10. Остап Горін; 9. Іван Пирожик; 17. Ілля Левченко (к); 15. Ілля Косенко; 5. Олексій Ухань; 27. Андрій Кравець; 22. Сільвестр Бенедик; 7. Ігор Пиляк; 11. Владислав Митянський. Тренер: Олександр Пазичук.

НМетАУ (Дніпро): 4. Павло Тараченко; 17. Павло Тарасенко; 11. Олег Крошний; 14. Дмитро Ужиловський; 5. Станислав Масальський; 16. Андрій Мироненко; 10. Андрій Довгаль; 6. Антон Кисіль; 15. Андрій Фесенко; 7. Данила Онищенко; 9. Олексій Алієв. Тренер: Сергій Бєздєнєжних.

Перша чверть

1' Гра почалась.

2' Львів'яни повели. 2:0.

2' І тут же відповідь НМетАУ - 2:2.

4' Подорожний закинув один штрафний з двох. 3:2 на користь львів'ян.

4' 3:3. По фолах - 2:1.

5' По фолах рівновага. 2:2.

6' 3:7 на користь дніпрян.

5' 5:10. Дніпровські "металурги" починають відриватись.

7' Команда з Дніпра веде вже 7:13

8' Вже 7:15. Поки що це максимальний відрив дніпрян.

9' по фолах 3:3.

9' Після того, як рахунок став 7:17, тренерський штаб ЛДУФК взяв тайм-аут.

10' Львів'яни переривають свою "засуху" - 9:17

10' Але тут же пропускають - 9:19

10' 9:21. Перша чверть добігла кінця.

Друга чверть

2' Поки що команди не можуть забити.

2' Горін отримує другий фол. Це перше командне зауваження у львів'ян у цій чверті.

2' Алієв реалізує два штрафних. 9:23.

2' і тут же Онищенко - ще два очки у кошик галичан. 9:25.

3' Алієв отримує фол. 1:1 по фолах.

3' Знову фолять львів'яни. Цього разу - Подорожний. Алієв реалізує два з двох. 9:27.

3' Нарешті галичан прорвало! 12:27

4' І тут же трюльник у відповідь. 12:30

4' Ще одне зауваження у ЛДУФК. 3:1 за фолами на їх "користь".

5' Тепер вже фол з боку гравців НМетАУ. І не просто фол, а на 3-очковій лінії. Відповідно - три кидки. 3:2 за фолами. Правда, з трьох штрафних кидків реалізується лише один. 13:30

6' Ще один фол два дніпрян. Результат - 15:30.

6' Але тут же Мироненко відповідає своїми двома очками. 15:32.Тайм-аут.

6' Галичани набирають чотири очки поспіль - 19:32, і це змушую тренерський штаб НМетАУ взяти "хвилину".

6' А ось і перший данк на турнірі! 19:34 на користь НМетАУ.

7' Тим часом у львів'ян вже чотири командних фоли. А за фолами - 4:3 "перевага" номінальних господарів.

7' Трюльник від Мироненка - 19:37.

8' По фолах - 5:3. Левченко у Дніпра отримав третій фол. Результат - 19:39.

8' 21:39. Лвів'янам ще наздоганяти і наздоганяти.

9' Знову фол у галичан, і він карається - 21:41.

9' У Дніпра четвертий фол.

9' Масальський карає одним точним штрафним за черговий фоль гравців ЛДУФК. 21:42.

10' А ось трьожа від ЛДУФК - 24:42.

10' Але останнє слово за Дніпром - 24:44. І ми йдемо на велику перерву.

Третя чверть

1' Трьоха віж Алієва - 24:47

3' Львів'яни зусиллями Горіна та Косенка закидають чотири очки поспіль.

3' Четвертий фол у Левченка.  Покарання - один з двох штрафних. 26:48

4' Технічний фол для Алієва. Але львів'яни не карають.

4' Проте згодом забивають з гри - 30:48

5' НМетАУ видає ривок 6:0. 30:54.

7' у львів'ян п'ять командних фолів. Рахунок вже 32:58.

8' П'ятий фол для Подорожного.

8' Онищенко додає два очки. 32:60

9' 32:62

9' Данк від Тарасенка! 32:64.

10' трюльник від ЛДУФК - 35:64

10' Невдалий базер Горіна. Сирена на останню перерву в матчі.

Четверта чверть

1' Дніпряни відриваються. 35:67

2' Три очки від Талапи. 38:67

3' Онищенко закидає з-під кошика. 38:69.

3' Львів'яни відповідають трюльником - 41:69. Може, їм перейти на триочкові?

4' Ще два очки від галичан. 44:69. А це, між іншим, ривок 5:0.

4' Головко отримує другий фол. За фолами поки що 1:1.

4' 44:70.

5' Косенко отримує персональне зауваження. Тарасенко закидає два з двох. 44:72.

5' Онищенко з-за дуги - 44:75.

5' Аналогічна відповідь віл ЛДУФК - 47:74.

6' 47:80.

7' 50:83.

7' Мироненко влучно - 50:85

8' Три від Масальського. 50:88. Тайм-аут.

8' Талапа отримує третій фол. За командними фолами - 3:1.

9' Онищенко сфолив.

9' За фолами - 3:3.

9' Косенко заробив два очки. 53:88

9' І ще три від нього. 55:88

10' Трьоха від Мироненка - 55:91.

10' Масальський сфолив.

10' Бенедик закинув останні два очки у зустрічі. 57:91 на користь НМетАУ. Лунає фінальна сирена.

Группа А    14:00  ЗНТУ (Запоріжжя) – КНТЕУ (Київ)

А ми вже готуємось до другого матчу групи А, у якому Запорізький Національний технічний університет (форма зелена) зустрінеться з Київським Національним торгівельно-економічним інститутом (форма біла).

ЗНТУ (Запоріжжя): 1. Юрій Кондраков; 2. Ярослав Фомичов; 3. Сергій Мясоєдов; 7. Вадим Биков; 9. Томас Комусакі; 11. Ілля Міхєєв; 12. Кирило Бобро. 14. Олександр Бартоломєєв. 15. Іван Юрченко; 23. Віталій Биков. Тренер: Дмитро Щиглінський.

КНТЕУ (Київ): 5. Олександр Гопкало; 6. Микита Ханча; 7. Вадим Давидний; 8. Олександр Алєксєєв; 10. Дмитро Яремченко; 11. Дмитро Корсунський; 12. Василь Близнюк; 13. Сергій Шевченко; 14. Максим Лисяк; 15. Петро Ситник; 16. Абдер Н'Дуре. 17. Микита Болдирєв. Тренер: Денис Єльцов.

1' Віталій Биков відкриває рахунок. 2:0

1' Вадим Биков додає ще три. 5:0.

2' Комусакі - 7:0

2' І тільки зараз відповіли кияни - 7:3.

4' Лисяк скорочує рахунок - 7:5

4' У відповідь закидає Міхєєв - 9:5

5' Комусакі - 11:5

5' І знову Лисяк діє під чужим кошиком - 11:7.

6' Знову рахунок мінімальний - 11:9.

6' Перший фол у Гопкала. Кондраков карає - 13:9

6' І знову Лисяк! 13:11

7' Перший фол у Алєксеева. 0:2 за фолами.

7' Запорожці знову намагаються відірватись. 15:11

8' І ще три! 18:11.

8' Ще один фол у киян.

8' рахунок стає 20:11. Це ривок 7:0, між іншим.

9' "+9" у ЗНТУ! 22:11.

9' Четвертий фол для КНТЕУ.

10' Ситник. 22:13.

10' Невдалий триочковий базер від Давидного. Кінець першої чверті.

1' Ситник вдало грає під щитом суперника. 22:15.

1' У Давидного перший фол.

2' Запорожці відповідають двома результативними атаками поспіль.

2' По фолах 1:1.

2' Ситник реалізує два штрафних. 26:17

2' Відповідь ЗНТУ - 28:17

3' перший фол у Корсунського.

3' Запорожці провели ще дві результативні атаки. 32:17. Тайм-аут.

3' Дисяк рпезультативно повернувся у гру - 32:19.

4' Блок-шот від Лисяка.

4' Мясоєдов отримує перший фол. За командними порушеннями 2:2.

4' Енд-ван від Михєєва! Фол Лисяку. Бартоломєєв закидає 2+1. 35:19.

5' Ще два очки у ЗНТУ. 37:19.

5' За фолами 2:4

6' Другий фол у Давидного. Тайм-аут.

6' Вадим Биков забиває два з двох. 39:19.

7' Шевченко отримав перший фол. Вадим Биков знову закинув два з двох. 40:19.

7' І трьоха на десерт! 43:19.

8' У Шевченка другий фол.

8' Кондраков забив один з двох. 44:19.

8' Фол Міхєєву.

8' Трюльник від Віталія Бикова. 47:19

9' У Гопкала другий фол.

9' Комусакі забив один з двох. 48:19.

9' Вадим биков розмінює "півсотні". 50:19.

10' І той же Вадим Биков закидає з-за дуги. 53:19.

10' Ще один фол для киян. В знову Вадим Биков закинув два з двох. 55:19.

Кінець другої чверті. Йдемо на велику перерву за рахунку 55:19.

1' Комусакі протаранив суперників. Результат - 57:19.

2' А тепер він же отримує свій перший фол.

2' Михєєв продовжує пезультативну феєрію ЗНТУ. 59:19.

2' У Шевченка третій фол.

3' Слем-данк від Михєєва! 61:19!

3' Другий командний фол у киян.

4' 63:19.

4' У Алексєєва четвертий фол. За командними порушеннями 1:3.

4' Комусакі - два з двох. 65:19.

4' Нарешті кияни закинули!!! 65:22. От тепер порахуйте, який ривок.

5' По фолах 1:3.

5' 68:22.

6' 70:22.

7' 75:22. Невже ЗНТУ знову зробить божевільний ривок?

8' 77:27

8' 77:29

9' 78:29

9' 81:31.

10' Три від Давидного. 81:34

10' Він же додає у відриві ще два. 81:36. Тайм-аут.

Кінець третьої чверті.

1' Вадим Биков робить рахунок 83:36.

1' Другий фол для Кумосакі.

2' Трьоха від киян. 83:39.

2' Бартоломєєв - 85:39

2' Віталій Биков - 87:39

2' Шевченко - 87:41. Цікаво, чи закинуть кияни бодай би 50 очок?

3' Тим часом рахунок вже 88:41.

4' Трюльник від Давидного - 88:44

4' Вадим Биков - 90:44.

4' Енд-ван від Лисяка. 90:47.

5' 92:47 - Кондраков.

5' Лисяку фол. Бартоломєєв закинув лише один штрафний. 93:47.

5' Фол Бартоломєєву. Лисяк відповідає своїм одним штрафним з двох. 93:48.

6' Тайм-аут. За фолами 3:3.

6' Енд-ван від Комусакі. 96:48. У Шевченка четвертий фол.

8' Віталій Биков з-за дуги - 99:48.

8' У Болдирєва перший фол. За порушеннями 3:5.

9' Нарешті 50!!! Але рахунок-то 99:50 на користь ЗНТУ!

10' 100:50. Класика.

10' Фомичов закинув один з двох штрафних. 101:50.

10' 101:52. Тайм-аут.

10' 102:52. Game over.

Группа Б    16:00  ЧНУ (Черкаси) – ХПІ (Харків)

А у нас незабаром розпочнеться матч між командами, які теоретично є фаворитами групи Б. Отож, зустрічайте: Черкаський Національний університет (форма біла) - Харківський політехнічний інститут (форма фіолетова).

Склади команд:

ЧНУ (Чернівці): 1. Олександр Кобець; 3. Владислав Діденко; 5. Максим Мирошниченко; 6. Микита Воєвода; 7. Дмитро Шпиця; 9. Олександр Макаренко; 10. Андрій Тимофєєв; 13. Владислав Костенко; 14. Ростислав Лунський.

ХПІ (Харків): 4. Антон Михайлов; 5. Віктор Колотілов; 6. Євген Савченко; 7. Дмитро Сухар; 8. Сергій Кузнєцов; 9. Михайло Шарко; 10. Ілля Чугунов; 13. Дмитро Золотарьов; 14. Борис Павленко; 15. Антон Рочняк; 17. Герман Биканов.

1' Харків'яни кілька разів атакували кошик чернівчан, але невлучно.

2' А от і перший фол для "політехників".

2' Харків повів 0:3 після енд-вану.

3' Відповідь ЧНУ - 2:3.

3' За фолами 1:3 "на користь Харкова.

4' Тим часом рахунок у нас 5:5.

4' Ох, і щвидко харків'яни набрали чотири командних!!!

5' ЧНУ веде 7:5.

6' Тільки-но Кобецб збільшив перевагу ЧНУ о чотирьох очок, як харків'яни відновили статус-кво.  9:7

6' Пя'тий командний фол ХПІ. Кобець релізовує два з двох. 11:7.

7' А як Вам перевага ЧНУ "+5"? 14:9.

7' Лунський забиває одне очко з двох штрафних. 15:9.

7' І тут же підопічні Тимура Арабаджі відповіли. 15:11.

8' Не відпускають харків'яни своїх суперників у відрив. 18:13.

9' Кобець отримує перший фол.

10' Скоротили "політехніки" відставання до трьох пунктів. 18:15.

10' Але останнє слово у першій 10-хвилинці було за лідером ЧНУ. Кобець набрав чергові свої два пункти. 20:15.

1'- Обмінялись команди "уколами". 22:17.

2' Чернівчани привезли собі три командних фоли поспіль.

3' За що і отримали дві результативні атаки на свій кошик, і рахунок вже 22:21.

3' За фолами 4:0.

4' Ну, в принципі, цього треба було очікувати. Ривок харків'ян 6:0, 22:23 на табло, і тайм-аут для ЧНУ.

4' На рівному місці чернівчани отримують п'ятий командний. Результат - 22:24.

5' ХПІ продовжує відриватись. 22:26.

5' Кобець отримує друге персональне зауваження. Але, враховуючи те, що рахунок не змінився, фол виправданий.

6' Трьоха! Кобець! 25:16!

6' Харків'яни відповідають сволєю трьохою. 25:29.

7' І знову "+6" у ХПІ. 25:31.

8' 27:33.

8' Чергові обміни люб'язностями. 29:35.

9' І знову обмін результативними атаками! 31:37!

10' Та що ж таке! 33:39!

10' А от тепер обміну люб'язностями не відбулося. 33:41.

Ну, якщо чесно, то матч хороший. Дійсно виправдовує сподівання. Тим часом у нас пролунала сирена на велику перерву.

1' Чернівчани почали третю 10-хвилинку весело та агресивно - з енд-вану. 36:41.

1' Харків з відповіддю не забарився. 36:43

2' Тим часом по фолах вже 1:1.

2' Мирошниченко отримав фол. Тим часом Харків у нас, як і раніше, веде у рахунку. Тепер - 38:45.

3' А ось солідна відповідь від ЧНУ! П'ять очок поспіль, і це вже - 43:45!

3' Правда, "політехники" одразу застудили пил чернівчан - 43:48.

4' Чернівчани не здаються - 45:48.

4' А ось і нічия після трюльника від Кобця - 48:48!

5' А як вам ривок ЧНУ? 54:48! А нещодавно ж поступались! Тайм-аут!

6' Подіяв тайм-аут на харків'ян!!! Ривок 5:0 у відповідь, і рахунок 54:53.

7' А тепер ХПІ знову готовий відірватись! 54:57! Тайм-аут.

7' Тим часом за фолами у нас 5:1 "на користь" ЧНУ.

8' "Пробивний" фол. У чернівчанина Костенка третє зауваженя. 54:58.

9' Зберігає ХПІ свій гандикап у чотири пункти. 56:60.

9' А як вам 56:65?

10' Намагаються чернівчани щось виправити. Але виправлятимуть вже у четвертій чверті. Рахунок третьої 10-хвилинки - 59:65 на користь ХПІ.

1' Кобець, як справжній лідер, намагається вести команду за собою. 61:65.

1' У Костенка четвертий фол.

2' А Харків'яни намагаються побігти вперед. 61:67.

2' У Лунського п'ятий фол.

3' Кобець стріляє трьохою. 64:67.

4' І він же зрівнює рахунок!!! 67:67!!!

4' Мінус ще один для ЧНУ. Костенко отримав п'ятий фол.

4' І тут же Кобець отримує четвертий персональний. За командним фолами - 4:0

5' Ну, що, будуть "гойдалки"? 69:69!

5' А ось тепер і Кобець отримав п'ятий фол. Ще і технічний на десерт! І це - за нічийного рахунку! ЧНУ залишається без лідерів. Тайм-аут.

5' От і покарання. Три штрафних кидки пішли, як один. 69:72.

5' І ривок 8:0 на десерт! 69:77.

4' І ще три. 69:80.

7' Ривок продовжується. 69:82.

7' Тримайте ще. 69:84. Скажений ривок 15:0 від Харкова! Тайм-аут.

8' І тільки після тайм-ауту чернівчани знову почали забивати! Міні-ривок 5:0, і 74:84 на табло.

8' 76:86.

8' Четвертий фол у Мірошниченка. Результат - 76:88

9' У Харкова перший командний фол лише наприкінці четвертої чверті. Але все-таки рахунок змінився - 77:88.

9' Харків'яни на це відповіли енд-ваном. 77:91.

10' 79:91. Тайм-аут.

10' Неспортивний фол для ЧНУ. 79:93.

10' Підсумковий рахунок - 82:95.

Группа Б    18:00  КПУ (Запоріжжя) – НУВГП ( Рівне)

А у нас на порядку денному останній матч сьогоднішнього ігрового дня. У ньому зустрічаються Класичний приватний університет, який представляє Запоріжжя (форма жовта) та Національний університет водного господарства та природокористування з Рівного (форма біло-блакитна).

КПУ (Запоріжжя): 1. Артур Собінов; 2. Ігор Молчанов; 3. Роман Бей; 4. Олександр Белла; 5. Іван Ткаченко; 8. Кирило Зуєв; 9. Владислав Рижов; 10. Денис Кошовець; 11. Роман Ольховський; 12. Андрій Відясов.

НУВГП (Рівне): 5. Станислав Остроцький; 9. Віталій Зарічанський; 10. Андрій Герман; 11. Олександр Хращевський; 16. Дмитро Клочок; 22. Владислав Базилюк; 23. Сергій Самчук; 24. Михайло Стоноженко; 27. Дмитро Тимощук; 28. Василь Федорчук; 35. Олег Демчук.

1' Рівнянин Сторожик отримав перший фол. Вирок - два точних штрафних кидки, і 2:0 за КПУ.

2' "Гойдалки" пішли? 4:2

3' Ну, може, і не "гойдалки", бо запорожці намагаються відірватись. 6:2.

3' Тимощук реалізував два штрафних за фол КПУ. 6:4

3' А тепер - 6:6.

4' По фолах - 2:2

4' А тепер запорожці вириваються вперед у плані кількості порушень правил - 3:2. І після цього рівняни виходять вперед - 6:8.

5' Я ж казав, що "гойдалки" будуть!!! 10:11! І 3:3 по фолах.

6' Відповідають запорожці ривком 5:0! 15:11 на табло!

7' Рівняни настирні! 15:13.

8' Весела у нас гра! 17:15! Тайм-аут!

8' Ну, тепер запорожці поставили рівнянам складну задачу! 22:15.

9' КПУ везе своїм суперникам "+10". 25:15.

10' Тим часом у нас вже є п'ять командних у КПУ.

10' У Собінова другий фол. В результаті - 25:17. З таким рахунком у нас закінчилася стартова 10-хвилинка.

1' Відновлюють "класики" свій 10-очковий гандикап. 27:17.

1' Рівняни відповіли двома влучними штрафними кидками. 27:19.

2' А у рівненських "водників" є, чим відповісти. Енд-ван, і лише "-5" на табло. 27:22.

3' Тим часом КПУ в нас "веде" за фолами - 3:1. Але ж і за рахунком запорожці теж ведуть - 29:22.

4' Кошовець привіз собі енд-ван. 29:24. У КПУ вже чотири командних.

4' Для КПУ хороша та погана звістки. Хороша - запорожці ведуть 32:25. Погана - Кошовець привіз собі другий фол.

5' Фол для Тимощука. Запоріжжя веде 34:25. За фолами у нас 5:4.

6' При всьому тому, що запорожці ведуть у рахунку, складається враження, що м'яч вони втрачають частіше.

7' Третій фол для Собінова. 34:27.

8' 38:29. Схоже, КПУ намагається піти у відрив. .

9' Рівненські баскетболісти своїх візаві у відрив не відпускають. 41:33. Тайм-аут.

10' Тільки хотів я сказати, що команди довго не відзначались результативністю, як ось, будь ласка, 43:35.

10' На останніх секундах запорожець Ткаченко отримує другий фол. 43:37 - з таким результатом ми йдемо на останню сьогоднішню велику перерву.

1' Третя 10-хвилинка починається з атак рівнян, але їх кидки мети не досягають. Зате вже встигли привезти запорожцям два фоли.

2' Втім, рівняни все-таки домоглися свого. 43:39.

3' Баскетболісти КПУ в боргу не залишились. Дві результативні атаки поспіль, рахунок 47:39, і тайм-аут змушені брати "водники".

3' У нас піла гра за принципом "Спробуй, наздожени!". 50:42 на користь КПУ.

5' Ну, принаймні, рівняни намагаються наздогнати. 50:45.

5' Але КПУ стоїть на своєму. 52:45.

6' Тим часом у нас за фолами 4:2 "на користь" КПУ. Чому б рівнянам цим не скористатись?

6' Ну, ось був шанс. Кошовець отримав для себе другий фол. "Пробивний". Але два штрафних пролетіли "повз касу".

7' Але рівняни відзначилися з гри. 52:47.

8' "Фаст-брейк" від КПУ. 54:47.

8' Якщо рівненські баскетболісти будуть реалізовувати по одному штрафному, то вони не відвграються. 57:48.

9' Ще один дальній снаряд залетів - 60:48

10' А це слем-данк від Ткаченка. 62:48.

10' він же отримав свій четвертий фол. 62:49.

10' Скорочують гандикап "водники". 62:52. Тайм-аут Запоріжжя.

10' Невдалий базер від КПУ, тому рахкнок незмінний - 62:52.

1' Остання 10-хвилинка починається з результативного "квадрату" КПУ - 64:52.

2' Спірний м'яч. За правилом стрілки помаранчева куля залишилася у рівнян, але дивидендів з цього вони не отримали.

2' Тим часом Рижов отримує другий фол. За фолами 2:0 "на користь" КПУ.

3' А Сторожик привіз собі не тільки четвертий персональний фол, а ще й енд-ван. 67:52.

4' КПУ збільшує перевагу до "+19" - 71:52.

4' А тепер - "+22". 74:52. Таймаут взяли рівняни.

4' За фолами поки 2:2.

5' 76:52.

5' 78:54

6' За фолами вже 3:3.

6' 81:54. Запорожці просто знищують "водників". Тим часом КПУ вже має чотири командних.

7' 83:54

8' "Фаст-брейк" по-рівненськи. 83:56.

8' І одразу ж відповідь КПУ - 85:56.

8' А тепер - 87:56.

9' До речі, обидві команди перевищили ліміт фолів.

9' 87:57

9' 87:59

10' 89:61

10' 90:61

10' Останнє слово за рівнянами. 90:64. КПУ перемагає у останньому матчі ігрового дня.

Що ж, шановні любителі баскетболу, на цьому ми завершуємо нашу текстову онлайн-трансляцію з Малого залу столичного Палацу спорту, де сьогодні стартував фінальний етап Студентської баскетбольної ліги України. До зустрічі завтра.