Финал СБЛУ: расписание матчей

У столичному Палаці спорту 24-28 травня відбудуться матчі фінального турніру Студентської баскетбольної ліги України. Напередодні було проведено жеребкування учасників та затверджено календар поєдинків.

СБЛУ
Фінальний турнір

Човіки

Група А 
Львівський державний університет фізичної культури (ЛДУФК)
Запорізьський національний технічний університет (ЗНТУ)
Київський національний торгово-економичний університет (КНТЕУ)
Національна металургійна академія України (НМетАУ, м. Дніпро)

Група Б
Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького (ЧНУ)
Класичний приватний університет (КПУ, м. Запоріжжя)
Національний університет водного господарства та природокористування (НУВГП, м.Рівне)
Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут" (ХПІ)

24 травня
Малий зал

Группа А    12:00  ЛДУФК (Львів) – НМетАУ (Дніпро)
Группа А    14:00  ЗНТУ (Запоріжжя) – КНТЕУ (Київ)
Группа Б    16:00  ЧНУ (Черкаси) – ХПІ (Харків)
Группа Б    18:00  КПУ (Запоріжжя) – НУВГП ( Рівне)

25 травня
Малий зал

Группа А    12:00  КНТЕУ (Київ) – ЛДУФК (Львів)
Группа А    14:00  НМетАУ (Дніпро) – ЗНТУ (Запоріжжя)
Группа Б    16:00  НУВГП (Рівне) – ЧНУ (Черкаси)
Группа Б    18:00  ХПІ (Харків) – КПУ (Запоріжжя)

26 травня
Малий зал

Группа А    10:00  ЛДУФК (Львів) – ЗНТУ (Запоріжжя)
Группа А    11:50  КНТЕУ (Київ)  – НМетАУ (Дніпро)
Группа Б    13:40 ЧНУ (Черкаси) – КПУ (Запоріжжя)
Группа Б    15:30 НУВГП (Рівне) – ХПІ (Харків)

27 травня
Великий зал

14:00  Група А місце 1 – Група Б місце 2
18:00  Група А місце 2 – Група Б місце 1

28 травня
Великий зал

12:00  гра за 3 місце (що програли 27.05.16)
16:00  гра за 1 місце (що перемогли 27.05.16)

Жінки

Національна металургійна академія України (НМетАУ, м. Дніпро)
Львівський державний університет фізичної культури (ЛДУФК)
Одеський національний морський університет (ОНМУ)
Національний університет фізичного виховання та спорту України (м. Київ, НУФВСУ)

26 травня
Малий зал

17:20  НМетАУ (Дніпро) – ЛДУФК (Львів)
19:10  ОНМУ (Одеса) – НУФВСУ (Київ)

27 травня
Великий зал

12:00  ЛДУФК (Львів) - ОНМУ (Одеса)
16:00  НУФВСУ (Київ) - НМетАУ (Дніпро)

28 травня
Великий зал
10:00  НМетАУ (Дніпро) – ОНМУ (Одеса)
14:00  НУФВСУ (Київ) – ЛДУФК (Львів)

ФБУ