Екстра-ліга в Житомирі. ІнБев/НПУ вдруге в сезоні зіграв внічию з Ураганом - 3:3

Дата:
воскресенье, декабря 10, 2017 - 19:15

Об'єднаний житомирсько-київський клуб ІнБев/НПУ не зміг обіграти івано-франківський "Ураган" в матчі 12 туру Екстра-ліги, який відбувся в Житомирі у неділю, 10 грудня. Як і в І колі матч завершився внічию - 3:3, лише цього разу відігруватися довелося саме франківським футзалістам. Зате вони змогли це зробити тричі.

Рахунок вже на сьомій хвилині відкрив Олександр Карбула і до перерви господарям вдавалося утримувати перевагу в рахунку і на майданчику. Але вже з перших хвилин другого тайму гостям вдалося перехопити ініціативу і зрівняти рахунок. На 30 хвилині Бакум знову виводить господарів вперед. Але буквально ж одразу Микитюк оформлює дубль і зрівнює рахунок. Кінцівка матчу видалася надзвичайно нервовою для обох команд. З другої спроби Чеберяк втретє вивів ІнБев/НПУ вперед. Але ураганівці розіграли п'ятого і знову відігруються. На останніх секундах шанси вийти вперед мали обидві команди, але переможця матч так і не визначив.

ІнБев/НПУ (Житомир/Київ) - Ураган (Ів.-Франківськ) - 3:3
Голи: Олександр Карбула 7, Роман Бакум 30, Максим Чеберяк 39 - Микола Микитюк 23, 31, Юліан Горбатий 40

Попередження: Сергій Литвиновський 6, Роман Бакум 40, Сергій Шевченко 40 - Роман Кіндратів 14

Джерело: Спортивний Житомир