«Джуніорс» завершив виступи на Меморіалі Макарова

Дата:
вторник, января 24, 2017 - 15:00

На Меморіалі Макарова «Джуніорс» вже двічі здивував симпатиків народної гри, перегравши першоліговий «Колос» (1:0) та друголіговий «Металург» (2:1). Однак вийти до ¼ фіналу команда Сергія Шута не спромоглася. Нездоланим бар’єром для шпитьківчан став дуже цікавий колектив, яким керує колишній гравець збірної Вірменії Єгіше Мелікян – «Сталь» U-21.

Шляхи «Джуніорс» та «сталеварів» перетнулися вже не вперше. Майже рік тому шпитьківчани поступилися супернику на Меморіалі Щанова (0:3), але у підсумку дісталися фіналу, у якому здолали юнацьку команду «Сталі» (U-19) з рахунком 2:1. А вже влітку 2016 року «Джуніорс» та «Сталь» (U-21) провели товариський матч, який завершився бойовою нічиєю 1:1. Причому суперник у тій зустрічі відігрався лише на останній хвилині…

На жаль, звітний матч склався не так вдало, як минулий. Перший тайм команда Сергія Шута програла з рахунком 0:3, а після перерви пропустила ще два м’ячі, що вилилося у розгромну поразку – 0:5. Втім, підсумковий результат не відповідає тому, що відбувалося на футбольному полі. Нехай ця зустріч зі «Сталлю» була далеко не з найкращих у виконанні підопічних Вадима Гордієнка та Юрія Балашева, але й такої нищівної поразки вони не заслуговували. Ще у першому таймі, за рахунку 0:2, чудову нагоду скоротити відставання мав Олексій Ремезовський. Захисник «Джуніорс» з семи метрів закручував м’яч у дальній кут - свою команду врятував голкіпер «Сталі» Зеленський. Пізніше ще одну нагоду мав Черновол. Помітивши, що воротар далеченько вийшов з воріт, Віталій намагався перекинути його. Але нападник «Джуніорс» пробив вище воріт.

Ігровий момент

Вже після перерви чудові нагоди були у Маринчука та Колесника, який з декількох метрів розстрілював ворота (Зеленський знову був на висоті!). В компенсований арбітром час шпитьківчани нарешті забили гол престижу, проте його вкрала «лайнсмен», яка помилково зафіксувала офсайд.

Навіть поразка з рахунком 0:5 залишала «Джуніорс» шанси (нехай і примарні) на продовження боротьби у турнірі. Надії ж шпитьківчан на вихід до чвертьфіналу Меморіалу Макарова перекреслили «Олімпік» та «Колос», які між собою зіграли внічию (2:2). Таким чином, «Джуніорс» з шістьма очками в активі фінішував на четвертому місці в групі і тепер може зосередитися на підготовці до інших зимових турнірів.