Дві перемоги діназівців в Конотопі

Дата:
среда, сентября 19, 2018 - 17:15

Максимальну кількість очок здобули команди ФК "Діназ" в юнацькій першості України.

Календар розпорядився таким чином, що два тури підряд вихованці футбольної академії «Діназу», котрі виступають в чемпіонаті України серед юнаків змушені проводити поєдинки на виїзді. І якщо в стартовому турі вони повернулися з Сум з невеликим багажем, то вояж до Конотопу на матч з вихованцями місцевої ДЮСШ ім.Маміашвілі був значно продуктивнішим. Підопічні Олександра Гончарова виграли битви в обох вікових категоріях.

«Діназ» U-15  свою зустріч розпочав невдало. Вже на першій хвилині захисники не зуміли розібратися з довгою передачею суперника і допустили грубу помилку. Певний час пішов на те, щоб навести лад в обороні, а вже починаючи з десятої хвилини діназівці повністю взяли під контроль перебіг подій на полі й почали диктувати господарям свої умови. Результатом таких дій став гол Ковальова, який він провів ще до перерви. Півзахисник «Діназу» U-15  отримав пас від партнера, обіграв двох опонентів і ударом лівою, метрів з двадцяти, поцілив точно в дальню «дев’ятку».

В другому таймі гості продовжили тиснути і невдовзі чудова колективна комбінація Андрющенко – Гунявий – Крижанівський – Пінчук завершилася пострілом нашого форварда з лінії карного майданчику точно в ціль. Гості відповіли ударом зі штрафного, котрий вирівняв ситуацію на полі. Та за десять хвилин до завершення поєдинку Чередник, котрий в цьому матчі діяв на позиції центрального захисника, перехопив м’яч в центрі поля і здійснив сольний прохід до воріт суперника. Обігравши на своєму шляху двох конотопців, він вийшов один на один з голкіпером і з лінії штрафної носком проштовхув м’яч в сітку – 3:2!

«Діназ» U-15: Кузуб, Чередник, Пироженко, Савинець, Віхляєв, Ковальов, Крижанівський, Маткевич, Андрющенко, Гунявий, Пінчук. Заміни: Бойко, Алі Бін, Новік, Саленко, Краснощок, Гайдук.

Перемога «Діназ» U-17 над ДЮСШ ім.Маміашвілі виявилася «сухою» - 2:0. Хоча в першому таймі нашому наставнику довелося чимало понервувати. Сумбурні дії його підопічних додавали чимало хвилювання. Але поступово суперник почав фізично «підсідати» й в другій половині зустрічі це вилилося в два забиті гостями м’ячі. Автором першого став Жовтенко. Гольову комбінацію розпочав на фланзі Бельшев, котрий розрізав оборону господарів і прострілив на Орлача. Той прийняв м’яч і викотив його під удар Жовтенку, який спрямував шкіряну кулю практично в пусті ворота. А невдовзі сам Орлач замкнув простріл Підлужного після того, як два його партнери не зуміли потрапити по м’ячу.

«Діназ» U-17: Рудяк, Ізотов, Зінченко, Воронін, Лисневич, Добровольський, Сіриця, Гриненко, Жовтенко, Дія Уддін, Клименко. Заміни: Орлач, Підлужний, Москальчук, Бельшев.

«Непростий це був виїзд, - підсумував наставник діназівців Олександр Гончаров. – По ходу нам довелося призвичаюватися до поля і на це пішов певний час. Хлопці з «Діназ» U-15 провалили перші десять хвилин, але потім видали чудову гру і продемонстрували хороші комбінації. Тут були й колективні дії, й індивідуальна майстерність. І досить відмінні, дорослі голи.

«Діназу» U-17 знадобилося трохи більше часу аби натиснути на суперника. Весь перший тайм вони грали сумбурно, тому в перерві довелося провести заміни. Чудово вийшов на поле Орлач, котрий і гольову віддав, і сам забив. Та й взагалі він був ключовою ланкою команди в цьому поєдинку. Тепер нас чекає наступної неділі непроста битва з київською ДЮСШ-1. В обох вікових категоріях ці команди стоять нижче нас, але не варто розслаблятися. Нам потрібно брати дома максимум очок».

Джерело: ФК "Діназ"