"ДСО-Поділля" в аматорському кубку не змогло подолати "Факел"

Дата: 
четверг, сентября 20, 2018 - 17:30

Після домашньої нічиєї (2:2) у першому матчі 1/16 фіналу аматорського кубку України, один з лідерів Тернопільського футболу – команда «ДСО-Поділля» зберігала шанси на прохід липовецького «Факела» (Вінницька область). Однак, як і минулого року, так і цього наші земляки не змогли подолати суперника. Програвши на виїзді 0:1 представник Тернопільського району змушений був зійти з кубкової дистанції.

Долю поєдинку вирішив сумнівний пенальті, який арбітр призначив у ворота «ДСО-Поділля» наприкінці зустрічі, потрактувавши гру в корпус граючого тренера Андрія Гринченка, як порушення правил.

За свідченням очевидців, наші земляки по ходу матчу мали перевагу, створили чимало гольових нагод (навіть нападник Ігор Швець поцілив у стійку), двічі суперник порушував правила у штрафному майданчику, однак арбітр не наважувався призначити пенальті у ворота господарів поля. Як підсумок, мінімальна поразка «ДСО-Поділля» (0:1) і втретє поспіль колектив з Тернопільського району змушений був зійти з кубкової дистанції вже на першій стадії змагань.  

Команда «ДСО-Поділля» у звітному матчі виступала в такому складі: Чернятинський, Кормило-к, Андрій Гринченко, Скобляк, Алексевич, Лема, Левчик, Білик, Скибіцький, Шелія, Швець. На заміну виходили: Мищишин, Головко, Капелян, Вітович.

Джерело: Федерація футболу Тернопільської області