Досягнення юних ніжинських футболістів!!!

Дата: 
пятница, мая 4, 2018 - 10:15

Ось і закінчилися Всеукраїнські змагання з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» сезону 2017-2018 років, у яких взяли участь 2800 команд.

Дев’яти звичайним хлопцям, які навчаються у 4-5 класах Ніжинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9, вдалося подолати нелегкий шлях: І місце серед шкіл міста Ніжина, беззаперечна перемога на обласному етапі та вихід у вісімку кращих команд України на відбіркових іграх у Києві.

Відповідно до Регламенту №61, Всеукраїнські фінальні змагання з футзалу проводилися 28 квітня у Пущі-Водиці, на майданчику Малої тенісної академії, та 29 квітня у спорткомплексі ЦСК ЗСУ міста Києва.

Під час турніру юні ніжинські спортсмени продемонстрували неабиякі футбольні навики, зарекомендували себе як чесні та вольові гравці. Вони з гідністю протистояли суперникам, які займаються у школах футболу та навчаються у спеціалізованих спортивних класах. У результаті зіграних п’яти поєдинків у фіналі, команда посіла почесне п’яте місце, що ще раз свідчить про наполегливість та справжній бійцівський дух школярів.

За підсумками турніру кращим гравцем команди став Козир Микита, який отримав пам’ятні подарунки. Команда отримала два футзальні м’ячі та грамоти, а подякою нагороджені директор школи Рибак В.П. та вчитель фізичної культури Дейнега Т.А.

Безперечно, досягнути таких вершин учням з невеликого міста Чернігівської області вдалося завдяки своїм власним зусиллям та величезному бажанню йти вперед. Проте, їх перемога не була б такою феєричною без професійних настанов шкільного вчителя фізичної культури Дейнеги Тетяни Анатоліївни та тренера ДЮСФШ Попова Руслана Вікторовича, не була б такою емоційною та значимою без організаційної та моральної підтримки батьків і не була б такою комфортною без фінансової допомоги.

Хочеться висловити найщиріші слова вдячності нашим спонсорам, а саме: ТОВ «ГрозберУкраїна» в особі генерального директора Кедеса Олександра Олександровича та ТОВ Будмаркет «Іскра» в особі Лаврінця Григорія Васильовича, які забезпечили проїзд команди на вирішальні матчі комфортабельним автобусом, чим засвідчили свою небайдужість до здійснення дитячих мрій та підтримки юних спортивних обдарувань.

Не можна не подякувати організаторам Всеукраїнського футзального турніру серед шкільних команд за високий європейський рівень, на якому був проведений фінальний етап змагань, та кваліфікованій суддівській бригаді, яка жодного разу не піддала свої рішення сумніву.

І хоча ніжинській команді вдалося пробитися лише в п’ятірку кращих, її гравці назавжди ввійшли в історію футзальної ліги не лише рідного міста, а й всієї України. Вони – переможці! Пишаємося!!!