Дмитро Делятинський: «Українська Екстра-ліга сильніше, але молдавський футзал прогресує»

Дата: 
пятница, февраля 23, 2018 - 18:15

Гравець «Классіка», український легіонер Дмитро Делятинський в бесіді з прес-службою Aсоціації футзалу Молдови поділився враженнями від чемпіонату Молдови, а також оцінив шанси на перемогу в Лізі Kelme і назвав принципового суперника.

- Враження дуже позитивні, є хороші гравці з досить високою кваліфікацією, також дуже подобатися рівень організації, більша частина ігор чемпіонату Молдови проходить на відмінній сучасної арені.

- «Классік» зазнав однієї поразки від «Динамо» З ними ж, швидше за все, вирішувати долю чемпіонства. Що чекаєш від цієї гри, яка відбудеться 18 березня? 
- Так, дійсно, я думаю, що доля чемпіонату буде багато в чому вирішуватися в цій грі. Вважаю, що гра буде складною з високими швидкостями. У цьому протистоянні ціна помилки дуже велика тому потрібно грати на максимумі і тільки тоді буде позитивний результат.

- Можна сказати, що «Динамо» - принциповий суперник, враховуючи, що там грають екс-футзалісти «Класика»? 
- Для нас «Динамо» - це принциповий суперник, в першу чергу, тому, що вони нас випереджають на 3 очки, і ми знаходимося в ролі наздоганяючої команди.

- Надовго у Молдові, які взагалі плани? 
- У мене угода з клубом до кінця сезону. Що буде далі, поки не можу вам відповісти.

- Порівняй український чемпіонат, в якому ти грав раніше, з молдавським. 
- Якщо порівнювати українську Екстра-лігу та молдавську Лігу Кеlme, то вважаю, що Екстра-ліга рівнем вище, в першу чергу, є різниця в швидкостях і рівні виконавської майстерності. Але в цілому я вважаю, молдавський футзал прогресує і йде в правильному напрямку.

За матеріалами офіційного сайту Асоціації футзалу Молдови