Діназівці побували в гостях у «барсів»

Дата:
среда, сентября 12, 2018 - 09:45

В неділю вранці два представники футбольної академії «Діназу» відправилися в Суми на стартові поєдинки юнацького чемпіонату України з місцевою командою «ОЛІСП Барса». Здолавши шлях понад триста кілометрів, першими на поле вийшли команди U-17 (2:2). Початок зустрічі склався для діназівців дуже оптимістично. Повністю контролюючи перебіг подій на полі, вони зуміли двічі засмутити суперника і повести в рахунку. Відкрив лік голам Дія Уддін, котрий першим дотиком підробив передачу від партнера, а другим спрямував м’яч точно в дальній кут воріт. Невдовзі новобраний капітан «Діназу» Добровольський гарматним ударом метрів з 25-ти виконав штрафний. Голкіпер парирував цей постріл, але на добивання раніше за всіх встиг Ізотов, котрий і спрямував м’яч в сітку.

По перерві гості видали десятихвилинку, яка вирівняла шанси команд на перемогу. Сумчани двічі вдало виконали стандарти і встановили нічийний рахунок, котрий протримався до фінального свистка. Хоча по ходу зустрічі шальки терезів на свій бік могла схилити, як одна, так й інша команди.

«Діназ» U-17: Рудяк, Ізотов, Зінченко, Семененко, Воронін, Добровольський, Лісневич, Гриненко, Уддін, Жовтенко, Клименко. Заміни: Москальчук, Орлач, Сіриця, Донець.

Долю зустрічі команд U-15 «ОЛІСП Барса» - «Діназ» вирішив один-єдиний точний удар в другому таймі з одинадцятиметрової позначки, який завдали господарі і здобули мінімальну перемогу 1:0. Маючи перевагу у віці в один рік, сумчани почувалися в багатьох епізодах досить впевнено і частенько вигравали єдиноборства. Та все ж великої кількості гольових моментів у зустрічі не було, переважно команди створювали напівмоменти, які не несли особливої загрози. В таких поєдинках все вирішує один точний удар.

«Діназ» U-15: Кузуб, Овсієнко, Крікужас, Савинець, Віхляєв, Крижанівський, Ковальов, Тутєров, Маткевич, Краснощок, Пінчук. Заміни: Бойко, Гунявий, Чередник, Андрющенко, Саленко, Калашнік, Новік.

«Досить складний виїзд виявився у нас, - констатував наставник Олександр Гончаров. – В командах зараз з’явилося багато нових футболістів і доводиться награвати ігрові зв’язки та колективні дії. На це потрібен час і ми вже в ході чемпіонату будемо шліфувати тактичні навички.

Матч команд U-17 ми повинні були доводити до перемоги, але трішки не вистачило сил та везіння. Хоча створили достатньо моментів, щоб забити. Підвели помилки в обороні. А ось в грі U-15 проти нас діяли гравці, які за антропометричними даними переважали нас. В першому таймі було помітно, що наші хлопці призвичаюються один до одного, по перерві взяли гру під свій контроль, але помилка в обороні обернулася неприємністю. В атаці трішки не вистачало «фізики», щоб довести атаки до логічного завершення. Наступного туру нас чекає, ще один непростий виїзд до Конотопа».

Джерело: ФК "Діназ"