«Діназ» U-19 розбив хлопців з Кропивницького

Дата:
четверг, апреля 20, 2017 - 10:45

Вишгородці отримали впевнену перемогу над суперником.

Поєдинок чемпіонату України (U-19) у першій лізі в Лютежі між вишгородським «Діназом» та «Олімпік-СДЮШОР- 2» з Кропивницького очікувався з певним інтересом, адже у випадку перемоги однієї з команд вона могла відірватися від небезпечної зони. Як зафіксував фінальний свисток арбітра, краще гра вдалася підопічним Миколи Слободянюка, котрі впевнено обіграли гостей з рахунком 3:0.

Вже на початку матчу діназівці чітко окреслили, що вони будуть задоволені лишень перемогою. Команда не стала відсиджуватися в обороні, поступово нарощувала тиск на ворота суперника, той же в свою чергу час від часу досить небезпечно огризався, створюючи напругу у володіннях Сивко. Отож, нудьгувати прихильникам команд не довелося. Вже на 9-й хвилині матчу «Діназ» виконав штрафний, який міг завершитися точним ударом Білоуса (в цьому матчі він в парі з Гацковим діяв на вістрі атаки), але нападник трішки не дотягнувся до м’яча. За кілька хвилин Сергієнко зробив подачу на Лущана, але удар останнього був дуже неточним. Така розхлябаність ледве не обернулася неприємностями для господарів. Провал на лівому фланзі оборони призвів до того, що півзахисник гостей вискочив віч-на-віч з голкіпером «Діназу» і пробив низом. Та Сивко продемонстрував сейв, потягнувши цей удар. Невдовзі «Олімпік-СДЮШОР- 2» отримав право на кутовий. Після його подачі знову реакцію продемонстрував Сивко, перетнувши шлях м’ячеві, а потім партнера підстрахував Лущан, який виніс м’яч практично з лінії воріт.

Взагалі Лущан у цьому матчі став знаковою фігурою для «Діназу». Він не тільки виручав команду в захисті, але й спочатку став співавтором першого голу у ворота хлопців з Кропивницького, а по перерві відзначився й сам. Саме Лущан на останній хвилині першого тайму подав від кутового прапорця, а Білоус, випередивши захисника, головою переправив м’яч у сітку воріт – 1:0.

Початок другої половини зустрічі ледве не обернувся неприємностями для господарів. Провал у центрі захисту і гравець «Олімпік-СДЮШОР- 2» проривається сам до воріт «Діназу». У півзахисника гостей було кілька варіантів перехитрити нашого голкіпера, але він вибрав не найкращий. В результаті Совко знову продемонстрував відмінну реакцію і ліквідував загрозу. Мабуть, цей епізод «підкосив» гостей, бо надалі на діназівці практично повністю домінували на полі, раз за разом накочуючи атаки на ворота суперника. Утім, завершальні удари були не дуже сильними й ставали легкою здобиччю голкіпера, або ж трохи неточними. Свої шанси не реалізували Гацков, Грищенко, Білоус, Розовик, Дулевич, Сергієнко, Лущан.

Другого м’яча у ворота «Олімпік-СДЮШОР- 2» довелося чекати аж до 82-ї хвилини, коли Білоус з чергової спроби все ж таки спрямував м’яч у сітку воріт. За дві хвилини після прострілу Малинича не зміг потрапити з трьох метрів у пусті ворота Лущан, спрямувавши м’яч в «молоко». Правда, за хвилину він реабілітувався перед партнерами. Накрутивши суперника, крайній півзахисник «Діназу» вийшов на чергове побачення з голкіпером і чітко поставив завершальну крапку в матчі.

Склад «Діназу» U-19: Сивко, Човча, Волошин, Климчук, Шевчук, Лущан, Грищенко, Розовик, Сергієнко, Білоус, Гацков. Запасні: Сірік, Шарапа, Малинич, Дулевич, Гайдейчук. Голи: Білоус (45, 82), Лущан (86).

«Гра вийшла неоднозначною. У складі суперника приїхало всього 15 гравців, переважно 2000 року народження, у нас також були проблеми зі складом, адже пропускали матч капітан Александровський, Шамрай, Побережний, - констатував тренер «Діназу» U-19 Микола Слободянюк. – В першому таймі у них було два-три хороших моменти, але вони їх не реалізували. На початку другого мали вихід один на один та знову не забили. У цьому матчі ми більше атакували, а «Олімпік-СДЮШОР- 2» грав на контратаках. В другому таймі ми мали перевагу і могли забити ще більше. Рахунок матчу міг бути 8:2 або ж 10:3».