«Діназ» розділив очки з «Агродімом»

Дата: 
вторник, сентября 18, 2018 - 16:30

Матч в Демидові переможця не виявив, але заряснів червоними картками.

«ДІНАЗ» - «АГРОДІМ» - 0:0

«Діназ»: Крупниченко, Мазур, Зубленко, Андрій Волошин (Безпалий, 46), Блазунь, Долгоп‘ятов (Фурсенко, 87), Петренко, Бондаренко, Ічанський, Каркошкін (Долженко, 83), Мироненко (Марченко, 63).

«Агродім»: Румянцев, Антон Волошин, Кордюк, Касьяненко, Головко, Журба, Беба (Бамба, 57), Двалі (Шарій, 62), Ільченко, Сокол, Кохановський (Кучеренко, 80). 

На 86-й хвилині вилучений Бондаренко («Діназ», друга жовта), на 88-й хвилині вилучений Антон Волошин («Агродім»).

Перед звітним поєдинком обидві команди знаходилися поряд, в другій половині турнірної таблиці і розрив між ними становив всього один пункт. «Агродім» йшов восьмим, маючи в активі сім очок, «Діназ» розташувався на дев’ятому місці з шістьма очками. Рівність підтвердилася й підсумковим мирним результатом в Демидові.

Хоча стартові хвилини, та й взагалі матч в цілому, діназівці провели в пошуках прогалин в обороні бахмачців. Одну з перших атак господарів результативним ударом міг завершувати граючий тренер нашої команди Володимир Бондаренко, але його постріл зльоту після навісу Сергія Каркошкіна виявився неточним. Гості відповіли атакою через центр. Утім, заключний удар низом від Анатолія Кохановського не завдав особливих клопотів Олексію Крупниченку.

Розвідка боєм в стартові хвилини поступово перейшла в боротьбу за територіальну перевагу. Команди щільно і надійно намагалися діяти в обороні, а гостроту попереду створювали час від часу. Одним з елементів для взяття воріт були стандарти, але надійність та уважність голкіперів зводила нанівець зусилля групи атаки. Правда, інколи на допомогу приходив і каркас воріт. Як це було на 20-й хвилині, коли під час подачі з кутового Ігор Румянцев перевів м’яч в перекладину. За п’ять хвилин швидке введення від Олексія Крупниченко, довга й прицільна передача Владислава Блазуня і Сергій Каркошкін, вигравши силове єдиноборство у центрального захисника «Агродіму» Олександра Касьяненко, вилітає на ударну позицію та стріляє повз ворота. Далі черговий штрафний «Діназу», зкидка головою від Володимира Бондаренко і невдалий удар Сергія Каркошкіна. Гості відповіли в кінці першого тайму не менш небезпечно і в одному з епізодів м’яч влучив у стійку після удару в один дотик від Владислава Сокола. На короткий перепочинок команди так і пішли без голів.

У другому таймі малюнок гри особливо не змінився. Зусилля колективів зводилися нанівець через неточність завершальних ударів, або їх ліквідовували воротарі. Хіба що додалося емоційних пристрастей в діях гравців обох клубів, адже бажання перемогти інколи просто зашкалювало. Врешті-решт наприкінці зустрічі вони досягли такої температури, що головний арбітр змушений був їх загасити тільки за допомогою червоних карток. Спочатку її побачив перед собою діназівець Володимир Бондаренко, а за дві хвилини достроково відпочивати відправився агродімовець Антон Волошин.

Граючи в меншості, команди на останніх хвилинах створили ще три сгострі моменти, які ледве не завершилися взяттям воріт. Спочатку Сергій Долженко не зумів проштовхнути м’яч в сітку повз Ігоря Румянцева, а потім схибив легіонер «Агродіму» з Кот-д’Івуару Бамба Бурейма – виручив вишгородський голкіпер Олексій Крупниченко. Тут же гості виконали кутовий і м’яч пролетів низом вздовж воріт нікого не зачепивши. Микола Кучеренко з Бахмачу, який опинився на дальній штанзі, як виявилося, також не чекав такого подарунку і в останню мить не потрапив по м’ячу. За кілька десятків секунд пролунав фінальний свисток, котрий зафіксував нульову нічию в напруженій і безкомпромісній битві.   

Джерело: ФК "Діназ"