ЧУ серед аматорів. Великогаївський "Агрон" та ФК "Малинськ" зіграли внічию

Дата:
понедельник, октября 22, 2018 - 13:15

21 жовтня на стадіоні с.Великі Гаї відбувся останній в цьому році футбольний матч за участю ФК «Агрон» Великогаївська ОТГ.

В рамках чемпіонату України серед аматорських команд на Тернопільщину завітав ФК «Малинськ» із Березнівського району Рівненської області. Ця команда вже вісім років пробує свої сили на аматорській арені та з досвідченим тренером, колишнім головним тренером "Ниви" (Тернопіль) Богданом Самардаком і цього року намагається боротися за найвищі місця. Гості прибули завчасно, прогулялися Великими Гаями і явно були налаштовані на перемогу, зважаючи на результат першого кола, де вони перемогли «Агронівців» з рахунком 3 – 1. Натомість господарі були також налаштовані на позитивний результат і хотіли доказати, що в першому колі цей результат був випадковим.

Перед початком зустрічі головний тренер ФК «Агрон» Роман Курдупель зіткнувся з рядом проблем. Травму в попередній зустрічі отримав Ігор Вонс, кращий бомбардир команди в цьому сезоні, і також Сергій Лук´янов, через перебір жовтих карток, не зможуть допомогти партнерам у даній грі. Натомість у ФК «Малинськ» проблем зі складом не намічалося.

По перших хвилинах перевагою заволоділи гості, яким і вдалося на шостій хвилині відкрити рахунок, далеке вкидання ауту призвело до того, що два гравці "Агрону" пішли в боротьбу з найвищим гравцем в складі суперника, а круглий перелетів усіх, і один перед воротами, півзахисник, легко і невимушено, в один дотик, переправив м´яча у ворота. 0 – 1 !!!! Важкий удар для господарів та до їхньої честі вони не знітилися, переборовши стартовий натиск опонента, почали все активніше пресингувати суперника, змушуючи того порушувати правила. Так ще в першому таймі Фк «Агрон» міг встановити паритет на табло та ударам Віктора Ковалика зі штрафних то бракувало точності, то впевнено грав голкіпер гостей. Ближче до кінця першого тайму почався красивий відкритий футбол, де одна, чи інша команда могла змінити рахунок матчу, але в цих епізодах знову проявили себе воротарі.

З початком другої половини «Агронівці» пішли вперед великими силами, побачивши, що не такий страшний суперник, як його малювали, та раз за разом по фланзі проривалися Тарас Червонецький, Віктор Ковалик, Ян Ковалевський. І ось після одного з проривів пішов пас на Назара Процика, який виходив на оперативний простір, але був зупинений поза межами правил і арбітр, не роздумуючи, призначив пенальті, яке впевнено реалізував Віктор Ковалик. 1 – 1.

Далі знову пішов відкритий футбол. Команди могли, як одна, так і інша, мінімум двічі міняти одиниці на табло, та знову ж таки впевнена гра воротарів або неточність гравців в завершальній фазі залишили результат без змін.

Отож, 1:1 - закономірна для цього матчу бойова нічия.

Джерело: ФК "Агрон"