ЧУ серед аматорів. Оржівський "ОДЕК" упевнено обіграв коломийське "Покуття" (ВІДЕО)

Дата: 
понедельник, октября 1, 2018 - 10:30

Рівненські команди упевнено провели матчі дев’ятого туру Чемпіонату України серед аматорів. ФК “Малинськ” на своєму полі розгромив аутсайдера ФК “Хмельницький” з рахунком 6:2. В “ОДЕКа” був більш серйозний суперник. Саме “Покуття” завдало єдиної поразки у чемпіонаті тому ж таки ФК “Малинськ”, тим більше, що це сталося на виїзді. Команда з франківщини упевнено тримається серед лідерів турнірної таблиці, і не приховує своїх амбіцій щодо виступів на всеукраїнській арені.

Початок гри був за гостями, саме вони завдали перші удари по воротам в цій грі, а “ОДЕК” все ніяк не міг зачепитися за м’яч. Щоправда, сумбур в діях оржівців дуже швидко закінчився, і поступово все найцікавіше стало відбуватися саме біля воріт гостей. Забігаючи наперед, то варто зазначити, що футболісти “Покуття” до кінця матчу так і не створили жодного більш-менш гольового моменту, де б воротар “ОДЕКа” Юрій Кособуцький змушений був би рятувати команду.

Натомість у володіннях “Покуття” з кожною хвилиною ставало спекотніше. Але нагодами відкрити рахунок в грі, господарі поля ніяк не могли скористатися. Тож, довелося вдатися до перевіреного методу. На 23 хвилині подача з кутового, яку вкотре упевнено завершує гольовим ударом Іван Мучак – 1:0.

Загалом же матч проходив у жорсткій боротьбі, гості, відчуваючи свою безсилість у футбольних елементах дуже часто грали грубо, і інколи ледве вдавалося стримати команди від нефутбольних сутичок.

З огляду на перебіг подій на полі, остаточно поховав надії на позитивний результат для гостей Павло Таргоній, який на 60й хвилині обігрався з Миколою Колядою і увірвавшись до штрафного майданчику невідпорно пробив по воротам – 2:0.

За пів години, що залишилось, то скоріше “ОДЕК” міг збільшити перевагу в рахунку, ніж гості забити, щонайменше, гол престижу. Але, гра так і завершилась перемогою оржівців з рахунком 2:0.

Джерело: ФК "ОДЕК"