ЧУ серед аматорів. Коломийське "Покуття" розгромило "Тернопіль-ДЮСШ"

Дата: 
понедельник, сентября 24, 2018 - 10:45

ФК «Тернопіль-ДЮСШ» у 8-му турі аматорського чемпіонату України на виїзді поступився лідеру – «Покуттю» з Коломиї – 0:6.

Тернополяни пропустили в кожному з таймів по три голи. У суперників відзначилися – Сивка (14 хвилина), Раца (38, 51, 75), Ковальчук (39), Темерівський (61).

«Мені стидно перед батьками наших гравців, тими людьми, які нас підтримують і вболівають за нас, за той результат і ту гру, яку ми продемонстрували у грі з командою «Покуття». І хоча команда суперників укомплектована висококласними гравцями, які пройшли сито команди майстрів, ми не мали права так беззубо та безхарактерно виходити на футбольне поле. Цілком і повністю я беру всю відповідальність за результат на себе, потрібно щось змінювати, десь в якомусь компоненті підготовки були допущені помилки. Можливо, це банальна безвідповідальність окремих гравців, гірше - коли обмеження потенціалу. В любому випадку зробимо розбір, проаналізуємо, перебудуємо і підемо дальше, але не зі всіма», - зазначив тренер ФК «Тернопіль-ДЮСШ» Андрій Яблонський.

Джерело: ФК "Тернопіль-ДЮСШ"