ЧУ серед аматорів. Дніпровська «Перемога» розгромила харківську «Кобру» (ВІДЕООГЛЯД)

Дата:
вторник, октября 23, 2018 - 10:00

В 12 турі Чемпіонату України серед аматорів дніпровська «Перемога» на стадіоні «Олімпійські резерви» розтрощила аутсайдера турніру харківську «Кобру» з рахунком 8:1. Ні про яку інтригу в матчі не йдеться, адже до середині першого тайму рахунок вже був 3:0, а свій єдиний гол гості забили за рахунку 0:7, одразу після чого отримали у власні ворота восьмий м’яч, який і підвів підсумок матчу.

Відзначимо гру центрфорварда дніпрян Миколи Дібрівного, який до чотирьох забитих м’ячів додав результативну передачу. Гол плюс пас в свій актив записали Дмитро Рябий і Олег Валєєв, а Газі Наірі двічі асистував партнерам ще у першому таймі. Отже, дніпряни здобули більш ніж переконливу перемогу, значно покращивши різницю забитих і пропущених м’ячів.

Чемпіонат України серед аматорів. 12 тур.
«Перемога» (Дніпро) – «Кобра» (Харків) 8:1 (3:0)

Склад «Перемоги»: Офорі (Брижицький,46), Голуб, Маміч (капітан) (Шамонов,81), Бриль, Пільтенко, Наірі (Лінкевич,70), Ічуаїдзе, Прокопенко (Бондарчук,63), Рябий (Фрімпонг,61), Каварма (Валєєв,46), Дібрівний (Лучка,74)
Голи: Дібрівний (8,21,51,60), Бриль (25), Рябий (53),Валєєв (71), Лучка (87).

Джерело: ФК "Перемога"