ЧУ серед аматорів. «Діназ» взяв реванш над «Первомайськом»

Дата: 
понедельник, октября 22, 2018 - 15:30

В Лютежі команди влаштували гольову перестрілку.

Діназівці добре пам’ятали прикру і незаслужену поразку від «Первомайську» в першому колі. Тоді це стало справжнім шоком для команди і, готуючись до звітного поєдинку, вишгородці вкрай хотіли в неділю взяти реванш. Визначаючи стартовий склад, наставник Олексій Чернишов підсилив центр граючим тренером Володимиром Бондаренко, а номінальні форварди Влад Литченко та Сергій Долженко вкотре залишилися на лаві запасних. Зате атаки команди повинні були розвивати креативні хавбеки Ельдар Бодров, Олександр Долгоп’ятов, Сергій Ічанський та Сергій Каркошкін. І вже на третій хвилині Ічанський спробував влучити в ціль здалеку, але пробив вище. Ще кращий шанс за п’ять хвилин втратив Бондаренко, котрий опинився з м’ячем в кількох метрах перед воротами, але не зумів пробити щільний частокіл з ніг оборонців «Первомайську».  Та саме Володимир Бондаренко став асистентом Олександра Долгоп’ятова, віддавши передачу після якої просто гріх було не закотити м’яч у пусті ворота.

Гостям знадобилося всього три хвилини для того, щоб зрівняти рахунок. Помилка в обороні і Зайко проштовхнув шкіряну кулю в сітку діназівських воріт. Минуло небагато часу і «Діназ» знову виходить вперед. На цей раз Бондаренко відкинув м’яч під удар Каркошкіну і той чітко спрямував його в нижній кут. На перерву господарі могли піти з більшим відривом, але не використали кілька шансів для взяття воріт.

Початок другого тайму виявився за миколаївцями. Діназівці не прислухалися до кількох небезпечних попереджень, тому на 51-й хвилині змушені були все ж таки починати з центру поля. На цей раз активний Володимир Славінський переправив м’яч у ворота «Діназу». Благо наша команда тут же провела результативну атаку і знову вийшла вперед. Валентин Корешков розрізав лівий фланг і прострілив вздовж воріт. Міг замикати цей простріл Сергій Каркошкін, але не потрапив по м’ячу, зате в потрібному місці опинився Ельдар Бодров й спрямував м’яч в ціль. Невдовзі відзначився і сам Корешков. На 71-й хвилині «Діназ» провів швидку контратаку, Валентин на лінії карного майданчику обіграв захисника «Первомайську» та чітко пробив у правий кут воріт.

Завершальний відрізок матчу на полі було напружено. Емоції футболістів частенько били через край, виливаючись у часті словесні перепалки. Та головний арбітр не спішив заспокоювати гравців за допомогою «гірчичників».  Врешті-решт обійшлося без вилучень і «Діназ» поклав важливі три очки до власної скарбнички.        

«ДІНАЗ» - МФК «ПЕРВОМАЙСЬК» - 4:2

Голи:  Долгоп’ятов (18), Каркошкін (31), Бодров (52), Корешков (71) - Зайко (21), Славінський (51).             

«Діназ»: Крупниченко, Волошин (Заїка, 65), Зубленко, Блазунь (Марченко, 53), Мазур (Подоль, 89), Петренко, Бодров (Колочко, 80), Долгоп’ятов (Корешков, 35), Бондаренко, Ічанський, Каркошкін (Долженко, 75).

МФК «Первомайськ»: Чоларія, Рябченко, Шиманець, Шпартко, Зима, Федорченко, Соломонов, Зайко (Багнюк, 67), Севодняєв (Флакей, 75), Щербина, Славінський (Доценко, 90+1).

Джерело: ФК "Діназ"